کد خبر: 1341826 A

پورعلی گنجی تیم ملی را از دست داد!

مدافع مورد اعتماد کارلوس کی روش در لیست جدید تیم ملی حضور ندارد.

پورعلی گنجی تیم ملی را از دست داد!

به گزارش ایلنا، اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای فیفادی ماه مارس شب گذشته از سوی امیر قلعه نویی در حالی اعلام شد که نام مرتضی پورعلی گنجی بین 32 بازیکن دعوت شده به چشم نمی‌خورد.

در بین مدافعان میانی انتخاب شده درحالیکه نام شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان وجود دارد اما بازیکن باتجربه تیم پرسپولیس تهران در اردوی تیم ملی شرکت نخواهد کرد.

پورعلی گنجی در دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل سپاهان اصفهان از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی شد. او بیش از یک هفته از بیمارستان مرخص شده و آزمایش ام آر آی نشان داده که هیچ مشکلی برای فعالیت او وجود ندارد اما با این شرایط هنوز به تمرینات گروهی ملحق نشده است.

نام این بازیکن در حالی در لیست تیم ملی دیده نمی‌شود که دلیل غیبت او مصدومیت عنوان نشده است. این درحالی است که نام سید مجید حسینی و سامان فلاح در سایت فدراسیون فوتبال به عنوان اسامی دعوت شده نام برده شد ولی چون دچار مصدومیت شدند در اردو شرکت نخواهند کرد.

بدین ترتیب مشخص است که اگرچه پورعلی گنجی طی حضور کارلوس کی روش یکی از بازیکنان مورد علاقه او در خط دفاعی بوده اما امیر قلعه نویی تمایلی به استفاده از او در تیم ملی ندارد. بیشتر به نظر می‌رسد به غیر از حسینی و فلاح که مصدوم هستند، انتخاب امین حزباوی و عارف آغاسی در پست مدافع میانی به پورعلی گنجی نشان می‌دهد که او بازیکن مورد علاقه قلعه نویی نیست.

انتهای پیام/
پرسپولیس تهران مرتضی پورعلی گنجی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر