کد خبر: 1341334 A

سرآسیایی: کار کردن کنار قلعه‌نویی افتخار ما بود

مربی تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید تمام توان تیم این است که در بازی با فولاد خوزستان بدون اشتباه ظاهر شوند.

سرآسیایی: کار کردن کنار قلعه‌نویی افتخار ما بود

به گزارش ایلنا، مجتبی سرآسیایی، مربی تیم فوتبال گل گهر در کنفرانس خبری حاضر شد و درباره بازی روز آینده برابر فولاد خوزستان گفت: بازی بسیار مهمی با تیم خوب و باکیفیت فولاد خوزستان داریم. شاهد حضور علیرضا منصوریان دوست خوبم هستیم و سبک بازی این تیم کاملا متفاوت با گذشته شده است. قطعا این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. 

او ادامه داد: شرایط بازی را کاملا بازیکنان ما درک کرده‌اند. آقای قلعه‌نویی تاکید زیادی داشته‌اند که بازیکنان آماده این مسابقه باشند.

سرآسیایی در ادامه به غایبان گل گهر در این مسابقه اشاره کرد: متاسفانه چند بازیکن را به دلیل مصدومیت نداریم: آقای مصلح و آقای منادی. خوشبختانه علی علیزاده هم بعد از مدتی تمریناتش را شروع کرده و این خودش بعد از آن مصدومیت نگران کننده و سنگین قوت قلب است.

آخرین بازی سال ماست. تمام تلاش و تمرکزمان این است که سال را با برد تمام کنیم. شرایط جام حذفی را همه می‌دانیم. جای اشتباه نداریم. باید کمترین اشتباه را داشته باشیم.

بخش پایانی صحبت‌های سرآسیایی هم درباره حضور امیر قلعه‎‌نویی روی نیمکت تیم ملی بود: با افتخار تبریک می‌گویم به آقای قلعه‌نویی. برای ما افتخاری بود که یکی-دو سال کنار ایشان بودیم. درس یاد گرفتیم. واقعا افتخار بزرگی است که یک مربی بزرگ ایرانی روی نیمکت تیم ملی قرار می‌گیرد. امیدوارم بهترین اتفاقات را برای تیم ملی، آقای قلعه‌نویی و برای فوتبال کشور در سال جدید رخ بدهد.

انتهای پیام/
مجتبی سرآسیایی گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر