کد خبر: 1340204 A

رستمی: هوادار جو بازی را متشنج کرد/ تلاش می‌کنم بیشتر گل بزنم

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان می‌گوید بعد از خطاهای شدید روی فرزاد جعفری توسط بازیکنان هوادار، جو بازی متشنج شده است.

رستمی: هوادار جو بازی را متشنج کرد/ تلاش می‌کنم بیشتر گل بزنم

عارف رستمی در گفتگو با ایلنا، پیرامون ارزیابی عملکرد مس کرمان مقابل هوادار در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: مس این بازی را خیلی خوب شروع کرد و واقعاً فوق العاده بودیم. آنقدر خوب بودیم که مربی حریف 2 بازیکن خوب خودش را در نیمه اول تعویض کرد. خوشبختانه به گل هم رسیدیم اما در نیمه دوم وقتی تمرکزمان کم شد، نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم. 3 امتیازی که ما مستحق کسب آن بودیم، از دست دادیم. هر چند در بازی خارج از خانه یک امتیاز هم غنیمت است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا جو بازی متشنج بود، تصریح کرد: از سمت ما مشکلی نبود. ما مشغول پرس از بالا بودیم و انصافاً داور هم خوب قضاوت کرد. از طرف دیگر این بازی برای هر دو تیم حساس بود. فرزاد جعفری با اینکه مقابل تیم سابقش بازی می‌کرد، به دلیل چند خطای شدیدی که روی او از سوی بازیکنان حریف صورت گرفت کمی عصبانی شد. 

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان درباره اینکه آیا از بازی بعدی این تیم مقابل آلومینیوم اراک محروم است، گفت: خیر، من 3 کارته شدم اما محروم نیستم. 

رستمی پیرامون اینکه چرا در هفته‌های اخیر نتوانسته گلزن موفقی باشد، گفت: بچه‌های تیم خیلی به من کمک می‌کنند تا در کورس آقای گلی باقی بمانم؛ اما در این چند هفته مس و من در مسیر گلزنی بدشانسی آوردیم. ضمن اینکه تیم‌های رقیب با آنالیز دقیقی که از ما دارند، کنترل شدیدتری روی توپ‌های منتهی به من انجام می‌دهند. خودم دوست دارم گلزنی کنم و در عملکرد موثر تیم نقش داشته باشم. از طرف دیگر وقتی شما 5 گل به خودی طی بازی‌های اخیر دریافت می‌کنید، قطعاً بدشانسی در آن دخیل است.

وی افزود: چند روزی تمرینات تیم تعطیل شد و بعد از آن برای بازی آلومینیوم و کسب بهترین نتیجه در بازی خانگی تلاش می‌کنیم. همه می‌دانند مس کرمان کیفیت بسیار بالایی در بازی‌های خانگی دارد و وقتی تماشاگران حاضر باشند قطعاً انگیزه تیم چند برابر است.

انتهای پیام/
مس کرمان عارف رستمی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر