کد خبر: 1339807 A

واسعی: مقصر این باخت من هستم

بازیکن تیم فولاد خوزستان رباره دیدار مقابل استقلال تهران صحبت کرد و خودش را مقصر شکست می‎‌داند.

واسعی: مقصر این باخت من هستم

به گزارش ایلنا، پس از شکست مقابل تیم تحت هدایت ریکاردو ساپینتو، سعید واسعی که در نیمه اول دیدار امروز مقابل استقلال یک موقعیت جدی از دست داد، در این باره عنوان کرد: در نیمه اول شانس گلزنی داشتیم و مقصر این باخت من هستم. اگر دقت بیشتری می‌کردم، می‌توانستیم تیمم را جلو بیاندازم و فوتبال هم یک قانون نانوشته دارد که اگر گل نزنید، گل می‌خورید. اتفاقی است که افتاده و خیلی ناراحت هستم و باید این برد را به استقلال تبریک بگوییم.

او ادامه داد: فولاد تیم ریشه‌داری است. هواداران امروز زحمت کشیدند و به ورزشگاه آمدند، اما این بازی تمام شده و نکته مهم برای ما، کسب موفقیت در جام حذفی است و رقابت سختی که هفته آینده مقابل گل‌گهر داریم و امیدوار به جبران هستیم.

وینگر فولاد درباره کار با علیرضا منصوریان ابراز کرد: علی آقا آدمی است که به تیم و خودم کمک کرده و امیدوارم از این به بعد نتایج خوبی بگیرد. این باخت بخاطر کم‌دقتی خودمان بود و نتوانستیم گل بزنیم.

واسعی در خصوص قضاوت داور این دیدار گفت: بنظرم وقت را کم گرفت و بازی را مدیریت کرد تا یک سری مسائل دیگر. امیدوارم اشتباه کرده باشم و در مسابقات بزرگ این مسائل وجود دارد.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان استقلال تهران سعید واسعی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر