کد خبر: 1339288 A

خمز: پاس ‌های اشتباه زیادی داشتیم/ روزمان نبود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت:‌ پاس‌های اشتباه زیادی داشتیم و به همین دلیل به هدف مان نرسیدیم.

 خمز: پاس ‌های اشتباه زیادی داشتیم/ روزمان نبود

به گزارش ایلنا، پاکو خمز پس از شکست یک بر صفر مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار داشت: ما در پاس ها خیلی اشتباه داشتیم و این کیفیت تراکتور نبود و خیلی پایین بود. البته موقعیت هم داشتیم که نزدیم. به دلیل همین پاس‌های اشتباه به هدف مان نرسیدیم. امروز روز ما نبود، اما باز هم می‌توانستیم بازنده نباشیم.  باز هم رو به جلو حرکت می‌کنیم تا بهتر شویم.

وی در مورد اینکه پرس را در این بازی باختند، گفت: فکر نمی‌کنم که آنها جنگ پرس را برده باشند. شاید کیفیت فنی بازیکنان ما امروز پایین بود، اما پرس را نباختیم بلکه روی پاس ها مشکل داشتیم و نتوانستیم کار درست را انجام دهیم. اگر دنبال مقصر می‌گردید، من هستم، چون بازیکنان باید خواسته‌های مرا انجام دهند. پاس اشتباه ممکن است در هر بازی اتفاق بیفتد.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان از لحاظ روانی آمادگی ندارند، عنوان کرد: اینکه می‌گویید از نظر روانی آمادگی ندارند برچه اساسی است؟ فکر نمی‌کنم بازیکنان ما در حال و هوای شکست پرسپولیس مانده باشند. اشتباهات فردی زیادی داشتیم و آیا حق ما این بود که مقابل پرسپولیس و این بازی شکست بخوریم؟ ما می‌توانستیم حداقل یکی از این دو مسابقه را ببریم. بنابراین ما باید راه مان را ادامه دهیم و این اتفاقات هم ممکن است برای هر تیمی بیفتد.

خمز عنوان کرد: من همچنان به همه بازیکنانم اعتماد دارم و باید بیشتر مواظب آنها باشیم و اعتماد کنیم. در نهایت من تصمیم می‌گیرم که چه کسی بازی کند یا نکند. 

وی در مورد کارت‌های زرد تراکتوری ها تصریح کرد:‌ باید جریمه نقدی سنگین برای کارت های زرد بی مورد بگذاریم. هادی محمدی کارت بی موردی برای اعتراض دریافت کرد و قطعا از همین مورد شروع می‌کنیم و او جریمه سنگین خواهد شد.

سرمربی تراکتور در پایان گفت:‌ اینکه بخواهیم فقط روی این بازی تیم را ارزیابی کنیم درست نیست. اشتباهات مانع شد که بازی خوبی انجام دهیم. این تیم همان تیمی است که هفته قبل و دو هفته قبل بازی کرد. فقط و فقط روی اشتباهات در پاس دادن باختیم.

 

انتهای پیام/
تراکتور سازی تبریز پاکو خمز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر