کد خبر: 1339242 A

مرفاوی: چیزی که می‌خواستم را بازیکنان انجام ندادند/ عراق از تک موقعیتش استفاده کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: چیزی که از بازیکنانم خواستم را انجام ندادند و حریف در جنگ‌های تن به تن موفق‌تر بود و کار تیمی بهتری را انجام داد.

 مرفاوی: چیزی که می‌خواستم را بازیکنان انجام ندادند/ عراق از تک موقعیتش استفاده کرد

به گزارش ایلنا، صمد مرفاوی پس از شکست مقابل عراق در نشست خبری اظهار داشت: بازی حساسی را مقابل عراق داشتیم چرا که هم برای ما مهم بود و هم برای عراق اما آن چیزی که از بازیکنانم خواستند انجام ندادند و حریف در جنگ‌های تن به تن موفق‌تر بود و کار تیمی بهتری را انجام دادند.

وی ادامه داد:‌ بازیکنان تیم ملی ایران شرایط فنی که باید می‌داشتند را نداشتند و تقریباً‌ در درگیری‌های فردی ناتوان بودند و عراقی‌ها توپ را از بازیکنان ما می‌گرفتند. عراق موقعیت آنچنانی نداشت و تنها از یک موقعیت خوب به نحو احسن استفاده کرد و به گل رسید. من به تیم عراق بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان در خصوص گل عراق عنوان کرد: من ابتدای صحبت‌هایم هم گفتم که عراق از تک موقعیت خود استفاده کرد و با توجه به بی‌دقتی و عدم تمرکز بازیکنان ما توانستند با یک شوت در محوطه جریمه به گل برسند. ما در دقیقه بدی از بازی گل را دریافت کردیم و عملاً نفراتی که به تیم اضافه کردیم نتوانستند به ما کمک کنند. 

مرفاوی در خصوص حساسیت این بازی هم گفت: امروز بازی، بازی حساسی بود و هر دو تیم تلاش می‌کردند که بتوانند به جام جهانی صعود کنند و زمانی که شرایط اینچنین می‌شود بازی کم موقعیت می‌شود و دو تیم با احتیاط کار می‌کنند و بازی درگیرانه‌ای را دنبال می‌کنند. در بازی امروز هم درگیری‌های فردی بازیکنان باعث شد که موقعیت‌های خوبی را در این بازی نداشته باشیم. یکی از راه‌های رسیدن به گل در این بازی شوت زدن بود که عراقی‌ها از همین موقعیت استفاد کردند و با شوت در محوطه جریمه دروازه ما را باز کردند و به گل رسیدند.

انتهای پیام/
صمد مرفاوی تیم ملی جوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر