کد خبر: 1337919 A

درخواست پرسپولیس برای حداکثر ظرفیت تماشاگر مقابل سپاهان

باشگاه پرسپولس خواستار ظرفیت کامل ورزشگاه آزادی برای بازی مقابل سپاهان شد.

درخواست پرسپولیس برای حداکثر ظرفیت تماشاگر مقابل سپاهان

به گزارش سایت ایلنا به نقل از باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که در مسابقات لیگ گاه شاهد حضور کامل هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم اما نسبت به پایتخت نشینان و باشگاه پرسپولیس تبعیض ایجاد شده است و سهمیه اندکی برای بلیت فروشی اعلام می‌شود که بالغ بر ۷ درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی هم نمی‌گردد.

از سوی دیگر شاهد هستیم در خارج از تهران از جمله دیدارهایی که در آن‌ها میهمان بوده‌ایم مجوز استفاده از حداقل ظرفیت ورزشگاه به تیم مقابل داده شده است. در این بین حتی با وجودی که پرسپولیس از این مساله محروم بوده است و با یک تبعیض آشکار روبه‌رو بودیم نه تنها به این مساله معترض نشدیم بلکه از این امر استقبال کرده‌ایم.

بر اساس تمام این موارد باشگاه پرسپولیس بار دیگر و در قالب نامه رسمی با هدف رعایت عدالت و رفع تبعیض بین تیم‌ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نزد دوستداران فوتبال، از سازمان لیگ فوتبال ایران خواست، از هفته بیست و سوم لیگ خلیج فارس تا پایان لیگ شرایط لازم را برای برگزاری بازی‌های پرسپولیس، جهت حضور تماشاگران فوتبال و بهره‌مندی هر دو تیم از حضور هواداران‌شان براساس سهمیه قانونی با حداکثر طرفیت ممکن ورزشگاه آزادی، فراهم آورد.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس آزادی طرفداران پرسپولیس ورزشگا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر