کد خبر: 1337864 A

رحمتی: صدای پای بازیکنم را که زدند، شنیدم

سرمربی تیم آلومینیوم گفت: لیگ ایران در این چند ساله جای ملوان را خالی می دید و خوب شد این تیم به لیگ برگشت.

رحمتی: صدای پای بازیکنم را که زدند، شنیدم

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی سرمربی تیم آلومینیوم اراک در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ملوان انزلی در خصوص این بازی اظهار داشت: خیلی خوشحالم بعد از چندین سال دوباره به انزلی آمدم. لیگ ایران در این چند ساله جای ملوان را خالی می دید و خوب شد این تیم به لیگ برگشت. به مردم انزلی تبریک می گویم. مازیار زارع و پژمان نوری سال ها در تیم های بزرگ ایران بازی کردند و در تیم ملی با هم همبازی بودیم. تیم خوب و ساختارمندی را شاختند. استادیوم را دیدم خوشحال شدم. امیدوارم در هر شهری استادیوم بازسازی شود.

وی ادامه داد: درباره بازی باید بگویم که از بعد از بازی رفت که ملوان را در اراک شکست دادیم هر دو تیم تغییراتی کردند. ملوان تغییرات اساسی داشت و از نتایج این تیم مشخص است. تیم ما هم شرایط روحی روانی بهتری دارد. هر دو تیم دنبال بازی کردن بودند و تیمی دنبال وقت کشی نبود. با احترام به ملوان برای 3 امتیاز به انزلی آمده بودیم.  برای یک امتیاز اینجا نیامدیم. توپ زاپاتا به تیر خورد اما اگر گل شده بود  شرایط بازی فرق می کرد. تماشاگران بازی خوبی را دیدند. بازی درگیرانه و پر موقعیتی بود. ای کاش بازی با 2 گل بازی مساوی می شد نه 2 پنالتی.

سرمربی آلومینیوم درباره داوری بازی هم افزود: برای من جای سوال داشت. اکرمی امروز با جسارت خوب سوت زد اما برخی از اعتراض ها طبیعی است. روی صحنه ای که داور به بازیکن ملوان کارت زرد داد ما صدای پای بازیکن خودمان را شنیدیم. احساس می کردیم باید اخراج می شد. طبیعی بود  اعتراض کنیم اما به نظر داور احترام می گذاریم.

رحمتی در مورد اینکه از کانال این بازی می توان تیم ملی قوی ساخت افزود: چرا نشود؟! همه کاری در دنیا شدنی است. بارها درباره تیم خودم حرف زدم. چند بازیکن 20 ساله داریم که می توانند که در تیم ملی باشند. فوتبال ما به سمت نتیجه گرا بودن پیش می رود و مدیران خیلی زود مربیانی که نتیجه نمی گیرند عوض می کندن برای همین خیلی از بازی ها مساوی می شود یا کم گل است. با اعتماد به بازیکنان جوان می توانیم لیگ پویا تری داشته باشیم.

وی درباره کلاف سردرگم انتخاب کادرفنی تیم ملی و اینکه هجمه کادرفنی تیم ها به داوران تصریح کرد: درباره سوال اول شما باید بگویم که هر زمان به من پست و مقامی دادند که تصمیم گیر بودم درباره مسائلی که به من مربوط می شود صحبت می کنم. درباره مسائلی که به من ارتباطی ندارد حرف نمی زنم. درباره اعتراض ها باید بگویم من خودم مخالف این موضوع هستم. من هیچ اعتراضی نکردم. اگر حرفی زدم هم با داور چهارم بود. یکی درباره صحنه ای بود که آقای اکرمی در هجده قدم ملوان درباره آقای آزادی خطا اعلام کرد و چند صحنه دیگر بود. ما یک بر صفر عقب بودیم و استرس بالاست. شرایط به شکلی است که کادرفنی و بازیکنان روی نیمکت تحت فشار هستند. در رختکن به بازیکنان گفتم اگر از موضع پایین بازی می کردیم برنده ما بودیم. به خاطر نتایج چند بازی اخیر با تیم های بالا جدول مقداری شاید غرور یا شاید اعتماد به نفس بالا رفته بود. فکر می کردیم می توانیم برنده باشیم اما نشد. باید همه تیم ها را هم سطح خودمان ببینیم. به بازیکنانم ایمان دارم و می دانم کارهای بزرگ رقم می زنند. در حال حاضر شرایطی داریم که اعضای باشگاه و هیات مدیره کنار تیم بیایند و از این تیم حمایت کنند و گرنه بعد از تعطیلات سال آینده اتفاقات بدی برای ما می افتد.

رحمتی در مورد سُر خوردن بازیکنان آلومینیوم در نیمه اول تصریح کرد: چه بگویم؟ زمین که خوب بود اما اگر بیشتر به زمین آب می دادند زمین خیس می شد و بازیکنان مجبور می شدند کفش دیگری استفاده کنند. بازیکنان دوست دارند از کفش راحت استفاده کنند. زمین بین خشک و خیس بود. اگر زمین بیشتر آب می خورد سرعت بازی بهتر می شد.

 

انتهای پیام/
سیدمهدی رحمتی آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر