کد خبر: 1337509 A

روشن: مساوی با نساجی، حق استقلال نبود/ قلعه‌نویی روز سختی دارد/ ساپینتو مراقب امتیازهای باقیمانده باشد

پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی‌پوشان در بازی مقابل گل گهر سیرجان باید دقت زیادی داشته باشند.

روشن: مساوی با نساجی، حق استقلال نبود/ قلعه‌نویی روز سختی دارد/ ساپینتو مراقب امتیازهای باقیمانده باشد

به گزارش ایلنا، حسن روشن پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی پوشان در بازی مقابل گل گهر سیرجان باید دقت زیادی داشته باشند تا برای کسب پیروزی در این مسابقه حساس آماده باشند. او در گفتگو با ایلنا

بازی استقلال و نساجی چطور بود؟

استقلال در روزی به نتیجه تساوی رسید که می‌توانست برنده این دیدار باشد. صادقانه باید گفت حق استقلال مساوی نبود و این تیم اگر بدشانسی گریبانش نمی‌گرفت به راحتی نساجی را در خانه‌اش شکست داده بود اما شانس با این تیم یار نبود و توپ‌های استقلال وارد دروازه حریف نمی‌شد.

عملکرد بازیکنان را چطور بررسی کردید؟

در خط حمله مهاجمان پرتلاش ظاهر شدند اما خوش شانس نبودند. در خط هافبک هم رضاوند و مهری همانند چند بازی گذشته عملکرد خوبی داشتند و باز هم دیدیم که آرش یک پاس گل داد. این نشان می‌دهد خط هافبک آبی پوشان به یک هماهنگی خوب دست پیدا کرده. در خط دفاع و دروازه هم به جز ضربه ایستگاهی بازیکن نساجی در سایر دقایق بازی عملکرد خوبی داشتند.

بازی پیش رو مقابل گل گهر را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

تقابل این دو تیم همیشه پرهیجان و حساس بوده است. گل گهر آرام آرام خود را به بالای جدول رسانده و حالا به دنبال این است تا بتواند با شکست استقلال موقعیت خود را بهتر کند. امیر قلعه نویی که هدایت گل گهر را به عهده دارد می‌داند برابر تیم سابقش روز سختی خواهد داشت و اگر یک لحظه از مهاجمان استقلال غافل بماند باید بازی را به حریفش واگذار کند. ساپینتو هم می‌داند برای رسیدن به صدر جدول دیگر نباید امتیاز از دست بدهد. ساپینتو به طور حتم تغییر زیادی در ترکیب به وجود نخواهد آورد تا با هماهنگی که تیمش پیدا کرده بازی خوبی مقابل گل گهر ارائه دهد. البته ساپینتو باید مراقب ارسال‌های خطرناک از جناحین و ضربات سر مهاجمان حریف باشد. خط دفاع استقلال روز سختی خواهد داشت و اعتقاد دارم این دیدار بتواند یکی از جذاب ترین بازی‌های لیگ امسال شود.

وضعیت تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی را چگونه می‌بینید؟

شرایط بالای جدول فوق العاده حساس شده، اختلاف امتیازات کم است و تیمی که نتواند به سه امتیاز برسد شرایطش سخت‌تر خواهد شد. به اعتقاد من هر تیمی که می‌خواهد در پایان فصل، جام را بالای سر ببرد باید خود را از حواشی دور کند، آرامش را به تیمش انتقال دهد و تمام تمرکزش بر روی بازی‌ها باشد. کادر فنی سه تیم هم باید با کمال خونسردی آرامش خود را به تیم انتقال دهند. با این شرایط یکی از این سه تیم می‌تواند به قهرمانی دست پیدا کند.

گفتگو از حسن بابازاده

انتهای پیام/
استقلال حسن روشن ریکاردو ساپینتو
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر