کد خبر: 1336768 A

تراکتور- پرسپولیس؛ پُر از انگیزه و مستعد جنجال

تقابل شاگردان دو مربی موفق لیگ برتر و شرایط جدول همه چیز را آماده برگزاری یکی از جذاب‌ترین دیدارهای فصل بیست و یکم لیگ برتر کرده است.

تراکتور- پرسپولیس؛ پُر از انگیزه و مستعد جنجال

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال تراکتور در هفته از ساعت 16 فردا میزبان پرسپولیس است. از آنجا که هر دو تیم بالانشین جدول هستند این بازی حساسیت زیادی از نظر جدولی دارد، علاوه بر جدول انگیزه‌های فردی و تقابل نفرات هم می‌تواند بازی را جذاب حتی پرحاشیه کند. بدون شک حساس‌ترین بازی هفته بیست و یکم متعلق به تقابل تراکتور و پرسپولیس است:

*شرایط جدول

پرسپولیس با 42 امتیاز در رده دوم و تراکتور با 36 امتیاز در جایگاه پنجم جدول جای گرفته است. پرسپولیسی‌ها که در کورس قهرمانی قرار دارند به هیچ تمایل ندارد که با نتیجه‌ای به غیر از پیروزی میدان را ترک کنند.

*تقابل گل محمدی و خمز

یحیی گل‌محمدی در سال‌های اخیر مربیگری خود رزومه موفقی داشته و توانسته مرحله مرحله تا نیمکت مربیگری پیش رفته است. با این وجود نامی از او در لیست گزینه‌های داخلی هدایت تیم ملی جایی نداشت تا به این لیست انتقاد زیادی وارد شود. از طرف دیگر پاکو خمز هم اگر چه در لیگ ایران تازه وارد است در همین مدت کم نتایجی که با پرشورها کسب کرده، نام او را به عنوان یکی از گزینه‌های خارجی تیم ملی فوتبال مطرح کرده است. 

fsIb8J5foW9z

*حواشی و بازی ناتمام

فصل گذشته بازی نیمه تمام تبریز و درگیری امید عالیشاه با هواداران پرشور تبریزی در خاطره اهالی فوتبال ثبت شد تا این بازی مستعد بازی جنجالی باشد. با حکم کمیته انضباطی پرسپولیس 3 بر صفر مقابل پرشورها برنده شد. مصاحبه‌های مسئولان دو تیم علیه یکدیگر به این حواشی دامن زد. البته نماینده تبریز در لیگ برتر،  در ورزشگاه آزادی و در جریان بازی پرسپولیس را شکست دهد تا به نوعی انتقام بازی را بگیرد. نباید فراموش کرد اخباری توانست ضربه پنالتی را در آن دیدار دریافت کند.

0U61Hiq8K9jP

طبق آمار در 5 مسابقه قبلی سرخ‌پوشان 4 مرتبه برنده از میدان خارج شدند. از این حیث کفته ترازو به سود پرسپولیس سنگین است.

Bc5NX5BdOH5n

*خط آتش خمز با پرسپولیس‌های سابق

رضا اسدی 8 و محمد عباس زاده 6  گل در فصل جاری لیگ برتر به ثمر رساندند. از این حیث تراکتور یکی از گلزن‌ترین تیم های فصل بیست و یکم لیگ برتر هستند. هر دو بازیکن سابقه بازی در پرسپولیس را داشتند و عباس‌زاده پیش از بازی اعلام کرد که دوست دارد مقابل تیم سابقش گلزنی کند. اسدی که فصل گذشته نتوانست عملکرد خوبی در جمع شاگردان یحیی داشته باشد و از سوی هواداران تیم تحت فشار بود به عنوان بازیکن مازاد از پرسپولیس خارج شد. او با تغییر پست و بازی به عنوان مهاجم، توانست شایستگی‌های خود را ثابت کند. به این لیست خطرناک حامد پاکدل را هم اضافه کنید. اگر چه آمار گلزنی او به اندازه دیگر هم تیمی‌هایش زیاد نیست، اما از نظر انگیزشی چیزی کم ندارد.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس یحیی گل محمدی تراکتور پاکو خمز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر