کد خبر: 1336479 A

قرا: اینگونه رفتارها از بازیکن ملی‌پوش قشنگ نیست/ نتیجه می‌توانست برعکس شود

کاپیتان تیم والیبال لبنیات هراز آمل نسبت به رفتار لیبروی ملی پوش پیکان و درگیری با تماشاگران واکنش نشان داد.

قرا: اینگونه رفتارها از بازیکن ملی‌پوش قشنگ نیست/ نتیجه می‌توانست برعکس شود

به گزارش ایلنا، دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر مردان امروز (جمعه 12 اسفند) با دو دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار دور برگشت تیم لبنیات هراز آمل به مصاف پیکان رفت و سه بر یک حریف را شکست داد تا با دو برد متوالی مقابل این تیم به عنوان نخستین تیم فینالیست لیگ برتر معرفی شود.

رضا قرا کاپیتان تیم لبنیات هراز آمل پس از پیروزی برابر حریف اظهار کرد: مسابقه همیشه برد و باخت دارد و ممکن بود نتیجه مسابقه امروز برعکس شود اما بازیکنان ما خوب بازی کردند و توانستیم مسابقه را برده و به فینال راه یابیم.

وی ادامه داد: در انتهای مسابقه اتفاقاتی رخ داد که قشنگ نیست. چه تماشاگران پیکان چه لبنیات هراز همگی مردم ایران و عاشق والیبال هستند و این حرکت‌ها قشنگ نیست. اینگونه رفتارها از بازیکن ملی‌پوش قشنگ نیست و امیدوارم دیگر چنین حاشیه‌ها و برخوردهایی ایجاد نشود.

قرا در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان لبنیات حرکتی انجام ندادند و واکنش بازیکنان پیکان و لیبروی آن‌ها بود. ما به سمت جایگاه تماشاگران حریف نرفتیم. نباید به سمت سکوهای تماشاگران لبنیات هراز آمل می‌رفتند و از جوانی که تازه ابتدای راهش است، این رفتار قشنگ نیست.

 

انتهای پیام/
لیگ برتر والیبال پیکان رضا قرا هراز آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر