کد خبر: 1336435 A

شلیک گلوله و تهدید وحشتناک: مسی تو در امان نیستی!

سوپرمارکت متعلق به خانواده آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، در ساعات اولیه صبح پنجشنبه مورد حمله مافیایی قرار گرفت.

شلیک گلوله و تهدید وحشتناک: مسی تو در امان نیستی!

به گزارش ایلنا، یک سوپرمارکت متعلق به خانواده آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه مورد اصابت گلوله قرار گرفت که مهاجمان پیامی تهدیدآمیز برای برنده هفت بار توپ طلا از خود به جای گذاشتند.

در پیام دست نوشته مردانی که 14 گلوله به نمای فلزی سوپرمارکت شلیک کردند، نوشته بود: "مسی، ما منتظرت هستیم. جاوکین یک قاچاقچی مواد مخدر است، او از تو مراقبت نمی‌کند."

این پیام به پابلو جاوکین شهردار روزاریو اشاره دارد که پس از رسیدن پلیس به محل حادثه رفت.

IMG_20230303_144037_397

جاوکین تأیید کرد که این سوپرمارکت متعلق به خانواده آنتونلا روکوزو است و گفت که هدف از این حمله "ایجاد هرج و مرج در شهر" بوده است.

او گفت: «در اینجا، آنچه مشخص است، عواقب آن است، واهی است. چه داستانی سریعتر از حمله به مسی در جهان پخش می‌شود؟"

بر اساس گزارش‌های اولیه، این حادثه حوالی ساعت 3 بامداد به وقت محلی رخ داد و 14 گلوله به کرکره های فلزی سوپرمرکادو یونیکو متعلق در خیابان 2554 اصابت کرد. دوربین‌های امنیتی دو نفر را نشان می‌دهند که با موتور در حال حرکت بودند که یکی از آن‌ها پیاده شد و به سمت مغازه شلیک کرد.

جاوکین گفت: «این مدتی است که ادامه دارد.  ما پنج نیروی امنیتی داریم که در روزاریو فعالیت می‌کنند، اما آنها می‌توانند این کار را انجام دهند زیرا هیچ کس آن‌ها را تعقیب نمی‌کند.»

معاون رئیس واحد منطقه ای 2 پلیس روزاریو، ایوان گونزالس، اظهار داشت که این یادداشت "تهدید نیست" بلکه اقدامی "برای جلب توجه" است.

رئیس پلیس به ایستگاه رادیویی کادنا 3 تایید کرد که "هیچ آسیبی به مردم وارد نشد زیرا در آن زمان محل خالی بود."

روزاریو، شهر بندری در کنار رودخانه پارانا، با 287 قتل در سال 2022 به تدریج به مرکز عصبی قاچاق مواد مخدر و خشن ترین شهر آرژانتین تبدیل شده است.

انتهای پیام/
لیونل مسی تهدید لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر