کد خبر: 1336147 A

حزباوی: همه بازیکنان تیم ملی جوانان کاپیتان هستند

کاپیتان تیم ملی جوانان می‌گوید واقعا همه بازیکنان تیم جوانان بزرگ و لایق همه چیز هستند‌. به همه آن‌ها احترام می‌گذارم و همه بازیکنان، کاپیتان تیم ملی هستند.

حزباوی: همه بازیکنان تیم ملی جوانان کاپیتان هستند

به گزارش ایلنا، محمد امین حزباوی درمورد به ثمر رساندن تک گل پیروزی‌بخش تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان مقابل قطر در مسابقات جوانان قهرمانی آسیا، اظهار داشت: همانگونه که از قبل گفته بودم بازی خیلی سختی بود. هرچند قطر هم تیم خیلی خوبی بود اما خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم‌.

وی افزود: همه بچه‌ها و کادرفنی زحمت کشیدند تا توانستیم در این بازی سخت برنده شویم اما دیدار با قطر را فراموش می‌کنیم و به بازی با استرالیا می‌رویم‌.

کاپیتان تیم ملی جوانان درخصوص عملکرد خط دفاعی ایران مقابل قطر، گفت: عملکرد دفاعی فقط شامل مدافعان نمی‌شود و شامل همه بازیکنان از مهاجم بگیرید که در آن سمت زمین دفاع می‌کند تا دروازه‌بان می‌شود. دفاع تیمی خوبی داریم و گل نخوردن ما به خاطر همین موضوع است.

حزباوی درمورد بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی جوانان گفت: آرزوی هر بازیکنی است که بازوبند کاپیتانی را ببندد. خیلی خوشحالم که این بازوبند دست من است اما واقعا همه بازیکنان تیم جوانان بزرگ و لایق همه چیز هستند‌. به همه آن‌ها احترام می‌گذارم و همه بازیکنان، کاپیتان تیم ملی هستند.

وی درمورد اهداف تیم ملی جوانان گفت: هدف اول ما صعود به جام جهانی و در ادامه قهرمانی جام ملت‌ها است‌. برای رسیدن به این هدف‌ها تمام تلاش خود را می‌کنیم و هرچه خدا بخواهد.

 

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 41.16M | زمان ویدئو: 00:01:45
تیم ملی جوانان ایران محمدامین حزباوی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر