کد خبر: 1335787 A

سرخاب: با 3 سبک متفاوت بازی داریم

مربی تیم ملی جوانان درمورد آخرین شرایط این تیم قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا صحبت کرد.

سرخاب: با 3 سبک متفاوت بازی داریم

به گزارش ایلنا، عباس سرخاب درمورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال جوانان در آستانه اولین بازی جام ملت‌های زیر 20 سال آسیا مقابل قطر، اظهار داشت: تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا کرده است. بچه‌ها وظایف‌شان را می‌دانند و کادرفنی به ویژه صمد مرفاوی زحمات زیادی کشیده‌اند. خیلی تلاش کردیم تا با آمادگی کامل در این مسابقات ظاهر شویم.

وی افزود: بازی با قطر خیلی برای ما مهم است. به هر حال اولین بازی هر تورنمنتی برای هر تیمی بسیار سخت است. البته تیم ملی ایران آمادگی کامل برای این مسابقه دارد و امیدواریم با نتیجه بسیار خوبی برنده این بازی شدیم. قطعا با همدلی و مصمم بودن بازیکنان می‌توانیم نتیجه مطلوبی به دست بیاوریم.

مربی تیم ملی فوتبال جوانان عنوان کرد: در گروهی بسیار قوی و سخت قرار گرفته‌ایم. هر چهار تیم استرالیا، قطر، ویتنام و ایران مدعی هستند. ما هم ایران هستیم و همه روی تیم ما حساب باز کرده‌اند. امیدوارم از این گروه با سربلندی بیرون بیاییم و به مرحله بعدی صعود کنیم. کادرفنی و سرمربی تیم ملی برای این مسابقات تدابیری اندیشیده‌اند. با 3 سبک متفاوت یعنی یک تیم قدرتی، یک تیم تاکتیکی و یک تیم سرعتی بازی داریم اما برای هر 3 بازی آماده هستیم زیرا برنامه‌ریزی خیلی خوبی کرده‌ایم و امیدوارم با سربلندی از این گروه صعود کنیم.

انتهای پیام/
تیم ملی جوانان ایران عباس سرخاب
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر