کد خبر: 1334553 A

اوسمار: مجبوریم با مصدومیت دیاباته کنار بیاییم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب یحیی گل محمدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران درباره آخرین وضعیت سرخ‌پوشان بود.

اوسمار: مجبوریم با مصدومیت دیاباته کنار بیاییم

به گزارش ایلنا، اوسمار ویه‌را  در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و یکم لیگ برتر، اظهار داشت: چند روز قبل یک بازی سخت داشتیم که بیش از ۱۳۰ دقیقه بازی کردیم. در چند روز گذشته تلاش کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم و از بازیکنان محافظت کنیم تا آنها به شرایط خوبی برسند. می‌دانیم که به لیگ برگشته‌ایم و سه امتیاز خیلی مهم است. امیدوارم بتوانیم فاصله‌مان را با سپاهان جبران کنیم.

وی درباره مصدومیت طولانی مدت شیخ دیاباته افزود: شرایط ورزش حرفه‌ای اینطور است که این مصدومیت‌ها را شامل می‌شود. شیخ هم بازیکن مهمی برای ماست و سخت است که او را نداشته باشیم. او خیلی وقت‌ها می‌تواند در شرایط سخت به تیم کمک کند ولی ما بازیکنان دیگر‌ی داریم مانند عیسی [آل کثیر] که الان آماده شده و به شرایط قبل از مصدومیتش رسیده است. هم‌چنین لئاندرو [پریرا] را داریم که می‌تواند به ما کمک کند.

وی افزود: به هر حال این شرایطی است که پیش می‌آید. شیخ هم بازیکن جوانی است و ما به عنوان مربی سعی می‌کنیم از در تمرینات حمایت کنیم.

ویه را در پایان راجع به استراتژی باشگاه برای آمادگی سعید صادقی و شیخ دیاباته گفت: گاهی اوقات باید فشار بیاورید تا او آماده شود و گاهی اوقات نه. از این مصدومیتی که پیش آمده خوشحال نیستیم اما مجبوریم که با آن کنار بیاییم.

انتهای پیام/
مربی پرسپولیس اوسمار
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر