کد خبر: 1329906 A

رحمتی: بازی حساسی برابر تراکتور داریم / آلومینیوم به بلوغ تاکتیکی رسیده است

سرمربی تیم آلومینیوم اراک درباره رویارویی با تراکتور در تبریز صحبت کرد.

رحمتی: بازی حساسی برابر تراکتور داریم / آلومینیوم به بلوغ تاکتیکی رسیده است

به گزارش ایلنا، سید مهدی رحمتی که بخاطر تغییر در زمان پرواز اعضای تیم آلومینیوم به تبریز نتوانست در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور شرکت کند، طی صحبت‌هایی پیرامون این دیدار عنوان کرد: فردا یکی از حساس‌ترین بازی‌های خودمان را پیش رو داریم. تراکتور تیم خیلی خوب، بزرگ، پر هوادار و دارای کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی است که در تبریز از ما میزبانی می‌کند.

او ادامه داد: تراکتور به لحاظ امتیازی بالاتر از ما قرار دارد و همین مسئله حساسیت بازی را دوچندان می‌کند، اما امیدوار به ارائه یک نمایش خوب همراه با کسب نتیجه هستیم.

سرمربی تیم آلومینیوم با اشاره به عملکرد خوب‌شان در مسابقه رفت مقابل تراکتور که علی‌رغم حملات زیاد مغلوب شدند، اظهار کرد: در دیدار رفت که مقابل تراکتور در اراک شکست خوردیم، مستحق باخت نبودیم؛ در طول ۹۰ دقیقه موقعیت ایجاد کردیم و فوتبال خوبی ارائه دادیم، اما دست تقدیر به این شکل رقم خورد که نتوانستیم امتیاز لازم را بگیریم.

رحمتی یادآور شد: خدا را شکر در هفته‌های گذشته بازیکنان ما ثابت کردند به بلوغ تاکتیکی لازم رسیده‌اند و نشان دادند در زمین به دنبال چه چیزی هستند.

او تاکید کرد: بازیکنان‌مان اهمیت بازی فردا را می‌دانند و خودمان هم متوجه هستیم در چه شرایطی قرار داریم. بازی در ورزشگاه یادگار امام(ره) در حضور تماشاگران پرشور تبریزی خیلی سخت است و به این مهم واقف هستیم.

سرمربی آلومینیوم تصریح کرد: سبک بازی، سیستم و نوع فوتبال تراکتور با حضور خمس عوض شده و به این موضوع واقف هستیم. ان‌شاالله هواداران دو تیم فردا فوتبال خیلی خوبی شاهد باشند و ما هم بتوانیم آن چیزی که مدنظرمان است، در هفته‌های گذشته روی آن کار کردیم و به بچه‌ها گفتیم را در زمین پیاده کنیم که مطمئنا اگر این اتفاق بیفتد، سربلند از زمین بیرون می‌آییم.

انتهای پیام/
سید مهدی رحمتی آلومینیوم اراک تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر