کد خبر: 1329522 A

نظر شیخ سلمان درباره رونالدو

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اولین بار به انتقال رونالدو به فوتبال آسیا واکنش نشان داد.

نظر شیخ سلمان درباره رونالدو

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا دو ماه پیش با قرارداد نجومی به فوتبال آسیا و به صورت اختصاصی به لیگ عربستان منتقل شد.

شیخ سلمان که هفته گذشته برای سومین دوره متوالی ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا را برعهده گرفت مصاحبه ای با نشریه «الریاضیه» عربستان انجام داد.

شیخ سلمان صحبت های زیادی با نشریه سعودی کرد و مهمترین صحبت های رئیس AFC به انتقال رونالدو به فوتبال آسیا و قانون برداشته شدن سقف بازیکنان خارجی باشگاه ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود.

رئیس AFC درباره انتقال رونالدو به النصر، گفت: به نظرم انتقال رونالدو به النصر نه تنها برای لیگ عربستان بلکه برای فوتبال آسیا مفید بود. رونالدو بازیکن بسیار کیفیتی است و شهرت زیادی دارد و این می تواند نه تنها سطح فنی فوتبال آسیا را بالا ببرد بلکه به کارهای تبلیغاتی فوتبال آسیا را هم کمک زیادی می کند و باعث درآمدزایی بیشتر می شود.

شیخ سلمان درباره برداشته شدن سهمیه بازیکنان خارجی از لیگ قهرمانان آسیا 2024 که کاملا به ضرر باشگاه های ایران و به کام باشگاه های متمول عربی مخصوصا عربستان است، گفت: بله این قانون بدون شک به پیشرفت فوتبال آسیا کمک می کند. چون حضور این تعداد از بازیکنان خارجی در باشگاه های آسیا رفته رفته باعث می شود باشگاه های آسیا پیشرفت کنند و رقابت در فوتبال آسیا سخت تر و جذاب تر می شود.

انتهای پیام/
کریستیانو رونالدو النصر عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر