کد خبر: 1328875 A

رفیعی: فدراسیون وظیفه دارد VAR را بیاورد

هافبک تیم پرسپولیس نسبت به تصمیم فدراسیون فوتبال درباره سیستم کمک داور ویدیویی صحبت کرد.

رفیعی: فدراسیون وظیفه دارد VAR را بیاورد

به گزارش ایلنا، سروش رفیعی پس‌ از بازی با صنعت نفت آبادان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: من نمی‌دانم، شما می‌دانید دلیلش چیست که استادیوم‌های ما درصد کمی تماشاگر دارد؟ من نمی‌دانم. مردم باید بیایند لذت ببرند، هم انرژی خوبی می‌گیرند هم فوتبال باکیفیت می‌شود.

وی افزود: اصلا فوتبال بدون هوادار که لذتی ندارد. دیگر فکر می‌کنم نزدیک 600-700 بازی بدون تماشاگر شده است. بدون آن‌ها کیفیت لیگ وبازی‌ها پایین می‌آید. اگر هوادار باشد، هم آن‌ها لذت می‌برند و هم کیفیت بهتر می‌شود.

هافبک پرسپولیس در مورد حواشی هفته گذشته داوری و اینکه آیا پرسپولیس از این ماجراها عبور کرده؟ مدعی شد: اگر گذر نکرده بودیم، نمی‌توانستیم بازی را ببریم. من دیدم هفته گذشته مرتضی گفته بود نفری 50 میلیون بدهیم، به او گفتم برای چی؟ فدراسیون یک پولی از ما می‌گیرد که هیچ جای دنیا وجود ندارد. یعنی تنها فدراسیون در دنیا هستیم که درصدی از قرارداد بازیکنان را به عنوان حق فدراسیون می‌گیریم و در عوض هیچ خدماتی هم عرضه نمی‌کنند. حداقل VAR بیاورید، کیفیت زمین‌ها را یک ذره خوب کنید، حداقل یک کاری برای مردم کنید، وضعیت استادیوم‌ها را بهتر کنید. شما با این پولی که از ما می‌گیرید چه می‌کنید؟ مالیات را هم که می‌دهیم.

رفیعی راجع به سرنوشت نیمکت تیم ملی عنوان کرد: فکر می‌کنم این سوال را باید از آقای تاج و مسئولان فدراسیون بپرسید. امیدوارم هرچه زودتر سرمربی تیم ملی هم مشخص شود و کارش را شروع کند تا شرایطش بهتر باشد.

او در پاسخ به این سوال که از نظرش مربی ایرانی بهتر است یا خارجی؟ گفت: من صلاحیت این را ندارم که در این مورد نظر بدهم و ان‌شالله هرکسی می‌آید موفق باشد.

انتهای پیام/
پرسپولیس تهران سروش رفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر