کد خبر: 1323608 A

25 ژانویه: آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

روزهای پایانی نقل و انتقالات در سراسر اروپا با اخبار متعدد پیگیری می‌شود.

25 ژانویه: آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

به گزارش ایلنا، به روزترین اخبار و شایعات امروز -25 ژانویه- نقل و انتقالات فوتبال اروپا را می‌خوانید:

* برایتون یک پیشنهاد رسمی جدید برای میکولا ماتیفنکه ارائه کرده است، بدانید که ارزش آن 16 میلیون یورو هزینه تضمینی به اضافه 4 میلیون یورو در بسته پاداش‌ها است که تا سقف 20 میلیون یورو است. شاختار دونتسک این پیشنهاد جدید را نیز رد کرده است زیرا آن‌ها 30 میلیون یورو برای ماتفینکو می‌خواهند.

* آرتتا در مورد هافبک جدید: "اگر بتوانیم به پوشش بیشتری در خط میانی نیاز داریم؛ در این بازار انجام این کار دشوار است. نگرانی‌هایی وجود دارد، الننی مصدوم شده است و باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. گابریل ژسوس می‌خواهد هفته‌های آتی به بازی‌ها برسد اما این غیرواقعی است."

* رسمی: آرناوت دانجوما وینگر ویارئال با قراردادی قرضی به تاتنهام پیوست.

* ون‌اسپورت: آنخل دی‌ماریا ستاره تیم ملی آرژانتین و عضو باشگاه یوونتوس با باشگاه الاتحاد عربستان به توافق رسید. طبق توافق صورت‌گرفته الاتحاد با پیشنهاد دستمزد نجومی موفق به امضای قرارداد دوساله با دی‌ماریا شد.

* رومانو:‌ وستون مک‌کنی پیشنهاد قرارداد لیدز یونایتد را پذیرفته است. مسئله شرایط شخصی مشکلی نیست.  اکنون نوبت مذاکرات لیدز و یوونتوس است.

* اینتر قرارداد متئو دارمیان را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد و مذاکراتی با هاکان چالهان اوغلو و سپس الساندرو باستونی برای پیشنهاد قرارداد جدید انجام خواهد شد. قرارداد باستونی و چالهان اوغلو در ژوئن 2024 به پایان می‌رسد.

* تاتنهام آماده است تا بعد از تست‌های پزشکی در لندن، تمام اسناد را به همراه ویارئال و آرنات دانجوما امضا کند. انتقال قرضی تایید شد، نه قرارداد دائمی است، نه شامل هیچ بند اجباری است. اورتون پس از هایجک دانجوما، خشمگین و غافلگیر شده است‌.

* اسکای اسپورت: اورتون در حال بررسی انتصاب رالف هاسنهوتل به عنوان سرمربی جدید خود است.

* جیانلوکا دی مارتزیو: احتمالا مک کنی به پیشنهاد لیدز جواب مثبت بدهد. رقم انتقال 20 الی 25 میلیون یورو خواهد بود.

* رومانو: چلسی یک هفته پیش برای جذب انزو فرناندز با بنفیکا تماس داشته است، اما هیچ تغییری رخ نداده است. موضع روی کاستا دوباره کاملاً واضح است: 120 میلیون یورو یا هیچ! همانطور که اوضاع پیش می‌رود، هیچ پیشنهاد جدیدی ارائه نشده است و هیچ تماس جدیدی با بنفیکا وجود ندارد.

* رومانو: نیوکاسل پیشنهاد اول را برای آنتونی گوردون ارائه کرده است. آن‌ها در تلاش برای انجام معامله هستند، همه طرف‌ها اکنون در حال بحث هستند همانطور که لوک ادواردرز از تله فوتبال گزارش داده است.

انتهای پیام/
نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی اخبار و شایعات نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اخبار و شایعات نقل و انتقالات زمستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر