کد خبر: 1322614 A

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در جمع ملی پوشان فوتسال

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز و پس از پایان تمرین ملی پوشان فوتسال بانوان دقایقی را با بازیکنان گفت و گو کرد.

 معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در جمع ملی پوشان فوتسال

به گزارش ایلنا، مریم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز در مرکز ملی فوتبال حضور یافت و پس از پایان تمرین ملی پوشان فوتسال بانوان دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان به گفتگو پرداخت.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای ملی‌پوشان فوتسال در تورنمنت کافا گفت: باتوجه به زمان اندکی که برای آماده سازی جهت شرکت در این تورنمنت را دارید، میدانم که از هیچ تلاشی برای حفظ عنوان قهرمانی سال گذشته و همچنین موفقیت تیم ملی دریغ نمی‌کنید. امیدوار هستم که در دیدار‌های پیش رو موفق باشید.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان خطاب به بازیکنان و کادر فنی فوتسال گفت: قدر خودتان را بدانید. حضورتان در تیم ملی فوتسال آرزوی بسیاری از بازیکنانی هست که تلاش می‌کنند تا پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنند. من می‌دانم که با غیرت برای موفقیت ایران از هیچ چیزی تلاشی دریغ نخواهید کرد و نماینده خوبی برای ایران خواهید بود.

 کاظمی پور در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: ثمره ماه‌ها تلاش و پشتکارتان در باشگاه‌ها، حضور در تیم ملی فوتسال بانوان است. پس با اقتدار، همدلی و یکپارچگی به میدان بروید و موفق باشید. وزارت ورزش در کنار فدراسیون فوتبال از شما حمایت خواهد کرد تا شاهد به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس ایران باشیم.

انتهای پیام/
تیم ملی فوتسال ایران وزارت ورزش و جوانان مریم کاظمی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر