کد خبر: 1315709 A

لیگ برتر والیبال مردان؛ جذب 41 بازیکن در نیم فصل/ فهرست نقل و انتقالات 11 تیم

یازده تیم در نیم فصل لیگ برتر مردان سال 1401 تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کردند و 41 بازیکن با انگیزه را به خدمت گرفتند.

لیگ برتر والیبال مردان؛ جذب 41 بازیکن در نیم فصل/ فهرست نقل و انتقالات 11 تیم

به گزارش ایلنا، دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران که از 6 مهرماه آغاز شده بود، روز یکشنبه چهارم دی‌ماه پس از برگزاری 91 مسابقه با قهرمانی نیم فصل تیم لبنیات هراز آمل به پایان رسید.

همزمان با آغاز تعطیلات نیم فصل، باشگاه‌ها دست به کار شدند تا تغییراتی در تیم‌های خود ایجاد کنند تا به واسطه این تغییرات و بهبود جایگاه خود در جدول، امکان حضور در مرحله پلی‌آف را فراهم کنند.

در مجموع در نیم فصل یازده تیم لیگ برتر مردان سال 1401 تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کردند و 41 بازیکن با انگیزه را به خدمت گرفتند.

البته باشگاه سایپا تهران در ایجاد تغییر پیشگام بود و در هفته هشتم و پیش از آغاز نیم فصل نسبت به تغییر سرمربی تیم اقدام کرد. فرهاد نفرزاده تا پایان هفته هفتم به عنوان سرمربی در سایپا حضور داشت و از هفته هشتم عظیم جزیده هدایت این تیم را برعهده گرفت.

در ادامه، این باشگاه ایفاسرام اردکان بود که اقدام به تغییر سرمربی کرد و تنها یک هفته مانده به پایان دور رفت، مسعود آرمات جای خود را به علیرضا طلوع‌کیان داد تا اردکانی‌ها در هفته سیزدهم دور رفت با سرمربی جدید به میدان روند.

و اما در میان یازده باشگاهی که در نیم فصل ترکیب بازیکنان خود را تغییر دادند، تیم‌های ایفاسرام اردکان و شهرداری ارومیه آمار بیشترین بازیکنان خروجی و ورودی را به خود اختصاص دادند و هر کدام چهار بازیکن تیمشان را آزاد کردند و هشت بازیکن و کادر فنی جدید به خدمت گرفتند.

پاس گرگان جایگاه سوم آمار بیشترین تغییرات را به خود اختصاص داد و با آزاد کردن سه بازیکن و یک پزشک و به خدمت گرفتن چهار بازیکن دیگر تلاش کرد عملکرد تیم خود را بهبود ببخشد.

باشگاه پیکان تهران که پرافتخارترین تیم لیگ برتر است هم با سه بازیکن خداحافظی کرد و چهار بازیکن جدید را به خدمت گرفت تا یکی از چهار تیم پر تغییر این رقابت‌ها باشد.

مجموعه شهداب یزد در نیم فصل با دو بازیکن خداحافظی کرد و با سه بازیکن جدید قرارداد بست. باشگاه‌های مس رفسنجان و گیتی‌پسند اصفهان هم هر کدام یک بازیکن را آزاد کردند و سه بازیکن تازه نفس به خدمت گرفتند.

هورسان رامسر دو تغییر در ترکیب بازیکنان ایجاد کرد و با آزاد کردن دو بازیکن خود، دو بازیکن دیگر به خدمت گرفت.

باشگاه نیان الکترونیک خراسان ترجیح داد ترکیب گذشته بازیکنان خود را حفظ کند و سه بازیکن دیگر را هم به جمع بازیکنان اضافه کند.

شهرداری گنبد دو بازیکن آزاد کرد و یک بازیکن جدید به خدمت گرفت. سایپا تهران هم که در تغییر پیشگام بود تنها یک بازیکن تازه به جمع بازیکنان خود اضافه کرد و با هیچ بازیکنی خداحافظی نکرد.

انتهای پیام/
والیبال ایران لیگ برتر والیبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر