کد خبر: 1312470 A

نکونام : برای فردای فوتبال‌مان هم برنامه نداریم ، چه برسد 6 ماه آینده!

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در بازی مقابل ذوب‌آهن توپ یک بار هم به دست دروازه‌بان ما نخورد.

 نکونام : برای فردای فوتبال‌مان هم برنامه نداریم ، چه برسد 6 ماه آینده!

به گزارش ایلنا، جواد نکونام  بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری  اظهار داشت: خودتان دیدید که بازی یک طرفه‌ای بود. دقیقه 23 حریف 10 نفره شد و فقط دفاع می‌کرد و دروازه‌بان ما یک بار هم توپ به دستش نخورد.

وی ادامه داد: حریف در بازی مستقیم تبحر دارد که بتواند خطا و اوت دستی و ... بگیرد. تیم ما سوار بر بازی بود، اما تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم. گلی که خوردیم را با موقعیت‌های گلزنی که از دست دادیم مقایسه کنید.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن خوب دفاع می‌کرد. تیم ما یار ندارد. نفری نداریم. غبیشاوی و حضباوی را بازی دادیم، چون بازیکنان اصلی را نداریم و تا زمانی که بازیکنان جوان خوب بازی می‌کنند، در ترکیب قرار خواهند گرفت. اشتباهاتی هم داشتند، اما بازیکنان جوان باید بازی کنند و میدان ببیند. چندین بازیکن خود را مثل آبشک، حیدریه و ... را نداشتیم. 4-5 دفاع وسط داریم و چند بازیکن دیگر!

نکونام گفت: در خط جلوی‌مان اصلاً بازیکن نداریم و باید تا نیم فصل با این نفرات بکشانیم. حریف فقط بازی مستقیم انجام می‌داد و روزنه‌ها را می‌بست. ما بازیکنان تکنیکی داریم و نفر قد بلند برای سر زدن نداریم و دیدید که روی همین مسأله هم گل خوردیم. بازیکنان ما خوب کار می‌کنند. امیدوارم این دو سه بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم تا نیم فصل بتوانیم بازیکنانی بگیریم. بازیکنان‌مان با دندان تیم را می‌کشانند و ممنون‌دار آنها هستیم تا نیم فصل بتوانیم نفرات مدنظر را جذب کنیم و نفرات مصدوم ما هم برسند.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد بازیکنان جوانش گفت: تیم ما در شروع فصل یک شکل دیگری بود و اکنون شکل دیگری دارد و کلاً زیر و رو شده است. با توجه به مصدومیت‌هایی که بازیکنان ما داشتند و در برخی صحنه‌های ساده مصدوم شدند. امیدواریم فرشید اسماعیلی به ما برسد، پاتوسی شرایطش را می‌دانید. علی قربانی، مجید حیدریه را چندین هفته نداریم. آبشک را هفته گذشته از دست دادیم، دلفی را هم از دست دادیم 9 بازیکن خود را نداریم. هیچ وقت نگفته‌ایم و بازهم نمی‌گویم 10 بازیکن دیگر هم نداشته باشند چیزی نمی‌گویم و باید نفراتی باشند که به تیم انرژی بدهند و خستگی بازیکنان کمتر شود.

نکونام در مورد اینکه گزینه مربیگیری در تیم ملی است، گفت: هیچ صحبتی نبوده و با افتخار تحت قرارداد باشگاه فولاد هستم و باشگاه فولاد اجازه نداد که در جام جهانی در کنار تیم ملی باشم. من نمی‌رفتم که اصلاً بخواهم گزینه باشم یا نباشم، خودم نمی‌رفتم. اینکه چه می‌گویند چه نمی‌گویند بعداً جوابی خواهم داد تا مردم بدانند. اگر بخواهم صحبت کنم که چه اتفاقی رخ داد که در دبی از تیم ملی جدا شدم همه چیز را خواهم گفت.

وی ادامه داد: صبرم زیاد است. برای مهدی تاج احترام زیادی قائل هستم؛ البته من هم باید صحبت کنم. صحبت‌ها یکطرفه است. برنامه‌ای در فوتبال نداریم، که چه کسی سرمربی شود ما برای فردای فوتبال مان برنامه نداریم چه برسد به شش ماهه دیگر.

 

انتهای پیام/
جواد نکونام فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر