کد خبر: 1302191 A

قطر بازی عربستان را پخش نمی‌کند!

در آستانه بازی دوم تیم ملی عربستان در جام‌جهانی 2022، روابط نه چندان خوب قطر و عربستان، کار دست فوتبال دوستان سعودی داد.

قطر بازی عربستان را پخش نمی‌کند!

به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه اتلتیک، تیم ملی عربستان که در دیدار اول خود موفق شد اولین شگفتی جام را خلق کند و آرژانتین مدعی را با نتیجه 2-1 شکست دهد، از ساعت 16:30 در دیدار دوم خود به مصاف لهستان خواهد رفت. شاهین‌های سبز با پیروزی در این دیدار می‌‌توانند صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کنند و یک روز تاریخی و فرح بخش دیگر برای مردم به یادگار بگذارند.

اما در فاصله چند ساعت مانده به این دیدار، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه‌های ملی عربستان، شبکه بین‌اسپورت قطر، که مالک آن ناصر خلیفی،  مالک پاریس‌سن‌ژرمن است را تحریم کرده‌اند.

غول رسانه‌ای قطری که حق پخش مستقیم تمام بازی‌های جام‌جهانی در منطقه آسیا و شمال افریقا را دارد، تنها رسانه‌ای است که می‌توان از آن حق پخش بازی‌ها را خریداری کرد و بعد از تحریم این شبکه توسط عربستان، باید دید سعودی‌ها، جشن صعود احتمالی خود را از کجا تماشا خواهند کرد؛ آیا از مواضع خود کوتاه می‌آیند، یا بازی دوم از چارچوب دور گروهی جام‌جهانی را پخش نخواهند کرد.

انتهای پیام/
عربستان قطر جام‌جهانی 2022 قطر جام‌جهانی 2022 جام‌جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر