کد خبر: 1299210 A

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا؛ آقاجانی: از شرایط نرمال دور بودیم/ پتراسیانتس: بازی مقابل ایرانی‌ها خسته کننده بود

بازیکن تیم ملی دو والیبال ساحلی ایران گفت: در تقابل با قزاقستان اگر در شرایط ایده‌آل یا حتی طبیعی خودمان قرار داشتیم، مسابقه به ست سوم کشیده نمی‌شد و در دو ست پیروز می‌شدیم.

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا؛ آقاجانی: از شرایط نرمال دور بودیم/ پتراسیانتس: بازی مقابل ایرانی‌ها خسته کننده بود

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی به مسابقه تیم‌های ایران دو (بهمن سالمی – علیرضا آقاجانی) و قزاقستان سه (آرتم پتراسیانتس – ولادیسلاو پوستینیکوف) اختصاص داشت و در این دیدار قزاقستانی‌ها حریف را شکست داده و به پیروزی رسیدند.

علیرضا آقاجانی پس از واگذاری نتیجه در این مسابقه گفت: مسابقه خوبی بود، از نظر تکنیک و قدرت مانور والیبال ساحلی تیم ما خیلی جلوتر بود. از ست دوم هوای گرم و فشار بدنی ست نخست باعث شد نتوانیم آن‌گونه دلمان می خواست بازی کنیم. از داور در همان ست درخواست درمان کردم. نمی‌توانستیم خوب جا به جا شویم و پرش داشته باشیم. سالمی هم تمام توانش را گذاشت اما شرمنده شدیم.

وی با تاکید بر این که برای حضور در این مسابقات بسیار زحمت کشیده‌اند، عنوان کرد: شاید آنالیز خوبی از ایران داشتند اما اگر در شرایط ایده‌آل یا حتی طبیعی خودمان قرار داشتیم مسابقه حتی به ست سوم کشیده نمی‌شد و در دو ست بازی را پیروز می‌شدیم.

این بازیکن در پایان گفت: برای دیگر تیم ایران که به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت آرزوی موفقیت می‌کنم. فدراسیون و مسوولان بندرعباس شرایط خوبی را برای میزبانی فراهم کردند. اسکان و زمین ایده‌آل است و مردم پرشوری دارد. امیدوارم تیم یک ایران در مراحل بعد موفق باشد.

آرتم پتراسیانتس بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی قراقستان سه هم اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود و خیلی خسته شدیم اما توانستیم پیروز شویم.

وی افزود: از مربی‌ام و هم تیمی‌ام تشکر می‌کنم. برای مسابقه بعدی برنامه داریم که بتوانیم پیروز شویم اما نمی‌توانیم توضیح دهیم چون مسابقه است.

این بازیکن درباره میزبانی بندرعباس هم توضیح داد: میزبانی این شهر عالی است و تماشاگران خوبی دارد.

 

انتهای پیام/
والیبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر