کد خبر: 1286534 A

مطهری: به بازیکنانم گفته بودم 11 گلادیاتور می خواهم / کی روش بازیکنان نساجی را ببیند

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازی بسیار سختی برابر گل گهر داشتیم، اما موفق شدیم بازی را کنترل کنیم و پیروز میدان باشیم.

 مطهری: به بازیکنانم گفته بودم 11 گلادیاتور می خواهم / کی روش بازیکنان نساجی را ببیند

به گزارش ایلنا، حمید مطهری در نشست خبری بعد از بازی برابر گل گهر سیرجان اظهار داشت: در رابطه بازی باید بگویم که بازی سختی را برابر گل گهر داشتیم من دیروز هم گفته بودم برابر گل گهر کار سختی داریم. هر چند امروز پیروز میدان بودیم، اما تیم امیرقلعه نویی قابل احترام است. ما در ادامه بازی هم روند بازی خود را تغییر دادیم تا بتوانیم به خوبی تیم گل گهر را مهار کنیم. دفاع را با 5 نفر تشکیل دادیم و بازی را به آن شکلی که خودمان می خواستیم بازی را کنترل کردیم. و یک فوتبال ناب را از نساجی درون زمین مشاهده کردید.

وی افزود: من قبل از بازی به بازیکنانم گفتم من امروز 11 گلادیاتور می خواهم که درون زمین بجنگند و 9 بازیکنی هم که روی نیمکت بودند جانشین گلادیاتور ها بودند. دست تک تک بازیکنانم را می بوسم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و نشان دادند لایق بهرین ها هستند.

مطهری در ادامه در خصوص شرایط تیم خود در بازی برابر گل گهر گفت: بازی امروز ما برابر گل گهر بسیار جنگنده و خوب بود، ضمن اینکه تیم امیر قلعه‌نویی هم بسیار هوشمند و خلاق بازی می‌کرد و این نشان‌دهنده این است که بیهوده صدرنشین لیگ برتر نبودند. 

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص داوری بازی عنوان کرد: من همیشه سعی کرده‌ام حقیقت را بگویم و سلطانی که داور امروز بود بسیار خوب قضاوت کرد و عملکرد خوبی را داشت، نه به این دلیل که امروز پیروز میدان شده‌ایم بگویم داوری خوب بوده است، ما در آزادی برابر استقلال هم که سه گل خوردیم و نتیجه بازی را واگذار کردیم بعد از بازی از داور تعریف کردم و حقانیت موضوع را گفتم. امروز هم چند صحنه‌ای در درون زمین اتفاق افتاد که به نظر من طبیعی است. اشتباهات کوچک داوری همیشه در فوتبال بوده، چه برای نساجی چه برای گل گهر، اما چیزی که مهم است اشتباهات داوری امروز بازی را از ریتم اصلی خود نینداخت و 6 دقیقه وقت اضافه هم که در پایان نیمه دوم گرفته شد، نرمال بود. 

وی در خصوص نیمکت‌نشینی مسعود شجاعی گفت: مسعود یکی از بزرگان تیم نساجی است و به من خیلی کمک می‌کند. او نه تنها یک بازیکن بزرگ بلکه یک جنتلمن است. شرایط بازی امروز به گونه‌ای بود که ترجیح دادم، امروز روی نیمکت قرار بگیرد و بازی نکند. مسعود بازیکنی است که جام جهانی را دیده و از این حیث به تیم ما خیلی کمک می‌کند. 

مطهری اضافه کرد: من از کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خواهش می‌کنم بازیکنان نساجی را ببیند. نه تنها برای اینکه امروز فقط برابر گل گهر پیروز شده‌ایم، بلکه عملکرد تمام بازیکنان در زمین قابل رویت است. امروز تیم نساجی از علیرضا حقیقی که درون دروازه بود تا خط حمله عملکرد بسیار خوبی را داشت و نشان داد که جنگندگی درون زمین یعنی چه. من امیدوارم در آینده هم تیممان به روزهای خوب خود برسد و هم کادر فنی تیم ملی بازیکنان ما را زیر ذره‌بین داشته باشد.

 

انتهای پیام/
حمید مطهری نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر