کد خبر: 1285115 A

اصولی: جوانگرایی تیم ملی را یک قهرمانی می‌دانیم / هدف ما کسب سکو در جام جهانی است

رئیس کمیته فوتسال به تمجید از عملکرد ملی پوشان در جام ملت‌های آسیا پرداخت.

اصولی: جوانگرایی تیم ملی را یک قهرمانی می‌دانیم / هدف ما کسب سکو در جام جهانی است

به گزارش ایلنا، احسان اصولی در خصوص عملکرد تیم ملی فوتسال در فینال جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: بازی را همه دیدند. هدفگذاری ما قهرمانی بود اما در واقع تیم ملی فوتسال با جوانگرایی و پشتوانه سازی که انجام شد، با این بازی‌های بسیار چشم نواز، دوست داشتنی، فنی و پرقدرتی که در این مسابقات و حتی در بازی فینال از خودش نشان داد، قهرمان است.

وی افزود: همه کسانی که اهل فن هستند اذعان دارند ایران از نظر فنی بسیار پرقدرت ظاهر شد. با رئیس فدراسیون در رختکن و در جمع بازیکنان بودیم. از نظر فدراسیون، تیم ملی ما قهرمان است. در این تیم جوان از سنین مختلف حضور دارند و نسل جدیدی هستند. خیلی‌ها شاید اولین تجربه یک آوردگاه بین المللی را داشتند. بسیار پرقدرت، دوست داشتنی و زیبا بازی کردند. همه به این موضوع اذعان داشتند. این جوانگرایی را یک قهرمانی و دستاورد بزرگ برای تیم ملی فوتسال می‌دانیم.

رئیس کمیته فوتسال تصریح کرد: به مهدی تاج هم گفتم؛ از همین امروز برنامه ریزی و اقداماتمان برای جام جهانی شروع خواهد شد. هدف ما کسب سکوی جام جهانی خواهد بود. همه مردم دیدند این جوان های با استعداد چقدر با انگیزه و پرقدرت بازی می کنند. ان‌شاالله برای رسیدن به سکوی جام جهانی برنامه ریزی می کنیم. با قدرت، توان و انگیزه بیشتر کار را پیش می‌بریم.

اصولی گفت: از وحید شمسایی و کادرفنی تیم ملی، از تک تک بازیکنان پرافتخار تیم ملی فوتسال، همچنین از رئیس فدراسیون به خاطر حمایت‌هایش، از همکارانم در هیات رئیسه و همه همکارانمان در مجموعه اجرایی فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم. همه پشت کار بودند و کمک کردند تا تیم با آمادگی در رقابت ها شرکت کند. به همه مردم عزیز وعده و قول می‌دهم که کار را برای رسیدن به سکوی جام جهانی شروع می‌کنیم.

انتهای پیام/
تیم ملی فوتسال ایران احسان اصولی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر