کد خبر: 1282934 A

هفته هشتم سری آ ایتالیا

ناپولی 3 - تورینو یک؛ ادامه صدرنشینی شاگردان اسپالتی

تیم فوتبال ناپولی با برتری در هفته هشتم ایتالیا به روند صدرنشینی خود در سری‌آ ادامه داد.

ناپولی 3 - تورینو یک؛ ادامه صدرنشینی شاگردان اسپالتی

به گزارش ایلنا، اولین بازی از هفته هشتم سری‌آ ایتالیا در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در شرایطی برگزار شد که تیم صدرنشین ناپولی به مصاف تورینو رفت. در این بازی که از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز(شنبه) برگزار شد میزبان با ارائه یک بازی برتر به پیروزی رسید تا ۳ امتیاز این هفته را از آن خود کند.

ناپولی که در ۱۴ دیدار اخیر خود برابر تورینو شکست نخورده بود در این بازی نیز عملکرد قابل قبولی داشت و موفق شد توسط آندره آنگویسا در دقیقه ۶ به نخستین گل خود برسد. ۶ دقیقه بعد آندره آنگویسا دبل کرد و دومین گل میزبان را به ثمر رساند. در دقیقه ۳۷ یکبار دیگر میزبان پیش افتاد و این بار خویچا کواراتسخلیا نام خود را در بین گلزنان این دیدار ثبت کرد.

تلاش‌های شاگردان ایوان یوریچ در دقیقه ۴۴ جواب داد و آنها توسط آنتونیو سانابریا یکی از گل‌های خورده را جبران کردند.

شاگردان اسپالتی‌ که در هر ۶ دیدار قبلی خود برابر تورینو به پیروزی رسیده بودند و در ۱۱ بازی اخیر خود در لیگ شکستی را متحمل نشده‌اند در این بازی نیز، تیم برتر میدان بودند و موفق شدند روند موفقیت و صعودی خود را ادامه دهند.  

با این نتیجه ناپولی با ۲۰ امتیاز صدرنشینی خود را در سری‌آ ایتالیا تثبیت کرد. در سایر دیدارهای این هفته و در بازی‌های امروز از ساعت ۱۹:۳۰ اینتر به مصاف آ.اس‌رم می‌رود و از ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه نیز امپولی در خانه پذیرای آث میلان ایتالیا خواهد بود. 

انتهای پیام/
ناپولی تورینو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر