کد خبر: 1279531 A

رقابت‌های قهرمانی آسیا: صعود شاگردان مرفاوی با عبور از امارات

تیم ملی جوانان ایران با شکست امارات با اقتدار به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا رسید.

رقابت‌های قهرمانی آسیا: صعود شاگردان مرفاوی با عبور از امارات

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی جوانان ایران عصر امروز در سومین و آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف تیم ملی جوانان امارات رفت و با ۲ گل این تیم را شکست داد.

شاگردان عبدالصمد مرفاوی که پیش از این با پیروزی برابر قرقیزستان میزبان و برونئی تا حدودی صعود خود را از گروه J مسابقات قطعی کرده بودند، بازی برابر امارات را هم هجومی آغاز کردند.

نیمه نخست البته با وجود موقعیت‌های که جوانان ایران روی دروازه حریف ایجاد کردند، نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شاگردان مرفاوی در نیمه دوم هم به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۷۰ روی حرکت زیبای سعید سحرخیزان، گل اول بازی به ثمر رسید تا ملی پوشان مزد زحمات خود را بگیرند.

در ادامه جوانان به کنترل بازی پرداختند تا اینکه در واپسین لحظات نیمه دوم و دقیقه ۹۵، امیر ابراهیم زاده تیر خلاص را وارد پیکره امارات کرد تا تیم ملی با دو گل به پیروزی برسد.

بدین ترتیب تیم ملی جوانان ایران با ۱۱ گل زده و بدون گل خورده، با اقتدار و صدرنشینی مرحله گروهی را با سه برد پشت سر گذاشتند تا آماده مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان شوند.

انتهای پیام/
تیم ملی امارات رقابت‌های قهرمانی آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر