کد خبر: 1274358 A

سجادی: از بوکس غافل نیستیم

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید در وزارت ورزش از شما غافل نیستیم و سعی می‌کنیم در حد توان از این رشته حمایت کنیم.

سجادی: از  بوکس غافل نیستیم

به گزارش ایلنا، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز (یکشنبه – 13 شهریورماه) در اردوی مشترک تیم‌های ملی ایران و هند حضور پیدا کرده و از نزدیک با کادرفنی و ملی‌پوشان به گفت‌وگو پرداخت.

در این بازدید که حسین ثوری رییس، حمید قبایی‌زاده سرپرست دبیری، عیسی گل محمدی سخنگو و رضا طاهری رییس کمیته پزشکی فدراسیون حضور داشتند، رییس فدراسیون بوکس ایران ضمن خیرمقدم به وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای  سجادی از بدنه ورزش و کسی است که تمام دردهای ورزش را چشیده و مشکلات ورزش کشور را درک می‌کند. امروز به واسطه حضور ارزشمند ایشان در راس وزارت ورزش و جوانان همه به خود می‎بالیم و امیدواریم که روزهای خوبی را با حضور وی تجربه خواهیم کرد.

وی افزود: تیم ملی هندوستان در رنک ششم دنیا و سوم آسیا قرار دارد و از تیم‌های قدرتمندی محسوب می‌شود که قهرمانان آسیا و جهان در میان آنها حضور دارند و این اردوی مشترک می‌تواند به تیم ملی کشورمان کمک به سزایی کند.

رییس فدراسیون بوکس در ادامه با اشاره به ملی پوشان کشورمان گفت: تیم ملی بوکس ایران ترکیبی از جوانان با استعداد از اقصی نقاط کشور است که سرمربی تیم ملی به خوبی توانسته چکیده بوکس ایران را در قالب یک تیم جمع آوری کند؛ روند رو به رشدی را در بوکس ایران شاهد بودیم و سال گذشته نیز مدال تاریخی جهان را بدست آوردیم که امیدوارم بتوانیم این مسیر را به خوبی ادامه دهیم. همچنین در سال 1400 موفق شدیم 19 مدال آسیایی و یک مدال تاریخی ارتش‌های جهان را به دست آوریم که در نوع خود بی‌سابقه بود و نشان دهنده این موضوع است که بوکس ایران حرکت رو به رشدی دارد.

ثوری خاطرنشان کرد: با توجه به اهدافی که در نظر داریم بدون شک نیازهای ما نسبت به گذشته متفاوت شده است؛ همه ما به دنبال تاریخ سازی در میدان المپیک هستیم و عزم خود را جزم کرده‌ایم تا این مهم تحقق پیدا کند. بوکسورهای ایرانی بسیار امیدوار و با انگیزه هستند و انشالله به زودی شاهد درخشش این رشته در المپیک هستید.

در ادامه سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: بسیار خوشحالم که در میان شما عزیزان حضور دارم؛ با توجه به توضیحاتی که شنیدم انشاءالله آماده حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در آبان‌ماه هستید، پیشاپیش برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم. بوکس ایران در دو دهه اخیر فراز و فرود خاصی را پشت سر گذاشته و شما همیشه سعی کرده‌اید چراغ بوکس را در میادین بین‌‎المللی روشن نگه دارید. به همکارانم در فدراسیون خسته نباشید عرض می‌کنم و از تلاش‌های بی‌دریغ کادرفنی، هیئت رییسه و ریاست فدراسیون تشکر می‌کنم. خبرهای خوبی که از بوکس به گوش می‌رسد حاصل تعصب و زحمات کار تیمی این عزیزان است.

وی افزود: امیدوارم در تمامی رده‌های سنی بتوانیم در خدمت شما باشیم و انشالله این رقابت‌ها، سایر مسابقات و برنامه‌های تدارکاتی که در نظر دارید دورخیز خوبی باشد برای هدف ارزشمندی که دو سال دیگر در المپیک 2024 – پاریس دارید. امیدوارم در ابتدای راه بتوانید سهمیه بزرگ‌ترین رویداد ورزشی یعنی المپیک که در نوع خود موفقیت بزرگی است را بدست آورید و پس از آن نماینده شایسته‌ای برای کشور عزیزمان باشید و موفق به کسب مدال شوید. در وزارت ورزش از شما غافل نیستیم و سعی می‌کنیم در حد توان از این رشته حمایت کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: از ریاست فدراسیون می‌خواهم آن چیزی که برای کسب سهمیه و حضور در المپیک در این دو سال نیاز دارند به ما اعلام کنند تا بتوانیم حمایت‌های بیشتری را نسبت به این رشته معطوف کنیم. برای ایجاد انگیزه در تیم آسیایی نیز هر نوع حمایتی نیاز باشد را انجام خواهیم داد تا انشالله بتوانند بهترین نتیجه را بدست آورند.

در این دیدار علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس و سجاد محمدپور کاپیتان تیم ملی با تشریح شرایط ملی پوشان و اردوی مشترک با تیم ملی هند در خصوص دغدغه‌ها و مشکلات تیم ملی با وزیر ورزش صحبت کرده و در پایان  سجادی قول حمایت و مساعدت و حل این مشکلات را داد.

انتهای پیام/
وزارت ورزش و جوانان حمید سجادی فدراسیون بوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر