کد خبر: 1265124 A

کشورهای اسلامی؛ خدابنده به نقره بسنده کرد

سرگروه تیم ملی تکواندو بانوان ایران در روز پایانی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی قونیه، به مدال نقره قناعت کرد.

کشورهای اسلامی؛ خدابنده به نقره بسنده کرد

به گزارش ایلنا، روز چهارم و پایانی مسابقات تکواندو در بازی‌های کشورهای اسلامی امروز جمعه 21 مرداد ماه با برگزاری مبارزات اوزان 62- و 73+ کیلوگرم در گروه زنان و 74- و 87+ کیلوگرم در گروه مردان برگزار شد و از میان 4 نماینده صعود کرده ایران بعد از نقره میرنواللهی و طلای بخشی، اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان توانست مدال نقره را تصاحب کرد.

 خدابنده  در وزن ۷۳+ کیلوگرم در مبارزه پایانی «اسوتلانا اوسی پووا» از ازبکستان را پیش رو داشت که پس از واگذاری راند اول نخست به رقیب، نتیجه وقت دوم را به سود خود خاتمه داد و در ادامه وقت سوم را نیز بازنده شد و به نشان نقره بسنده کند.

خدابنده در دیدار اول برابر « سارا الحاج»  از اردن در حالی که 4 بر صفر پیش بود، با نصراف رقیب از ادامه مبارزه، راهی دور دوم شد و سپس با برتری ۲ بر یک برابر «نافیا کاس» از ترکیه دارنده رنکینگ چهار المپیکی، ۲ نشان برنز جهان، برنز گرندپری، طلا، نقره و برنز اروپا به فینال وزن خود برسد.

برای تیم ملی ایران تا کنون ناهید کیانی، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی و علی احمدی 4 مدال طلا، غزل سلطانی، زینب اسماعیلی، اکرم خدابنده و سیده نرگس میرنوراللهی 4 نشان نقره، مهدی حاج موسایی، مهران برخورداری، محمدصادق دهقانی و نسترن ولی زاده هم 4 مدال برنز برای تیم ملی تکواندو کسب کرده‌اند.

 

انتهای پیام/
تکواندو اکرم خدابنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر