کد خبر: 1251307 A

جلسه کمیسیون امنیت ورزشی استان مرکزی و همچنین تعیین وضعیت مالکیت، بررسی آخرین شرایط و رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، جلسه کمیسیون امنیت ورزشی استان مرکزی و همچنین تعیین وضعیت مالکیت، بررسی آخرین شرایط و رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک که محل میزبانی مسابقات تیم فوتبال آلومینیوم در لیگ برتر خواهد بود، صبح امروز در دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی برگزار شد.

در این جلسه که با ریاست بهنام نظری، معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی برگزار شد، محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و جمعی از مسؤولان مربوطه حضور داشتند.

باشگاه آلومینیوم اراک شرایط و پیشنهاد خود را برای در اختیار گرفتن کامل ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به معاون سیاسی امنیتی و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی ارائه داد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی در این جلسه تاکید کرد تا تمام همکاری‌های لازم برای رفع مشکلات و آماده‌سازی هرچه سریع‌تر ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک قبل از شروع لیگ برتر انجام شود.

گفتنی است، بهرام نظری ازجمله افراد با دانش و مطلع از حوزه فوتبال بوده و یکی از مدیران کارگشا در حوزه فوتبال محسوب می‌شود که از زمان حضورش در معاونت سیاسی امنیتی استانداری مرکزی، همواره حامی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم بوده است.

انتهای پیام/
آلومینیوم آلومینیوم اراک ورزشگاه امام خمینی (ره) شهر اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر