کد خبر: 1246233 A

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال لیورپول به بایرن مونیخ پیوست.

به گزارش ایلنا، از مدتها قبل گمانه زنی‌های زیادی درباره انتقال سادیو مانه به بایرن مونیخ مطرح بود. در نهایت امروز این اتفاق عملی شد.

سادیو بلافاصله پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا درخواست کرد که لیورپول را ترک کند زیرا فکر می کرد زمان حضور او در این باشگاه به پایان رسیده است. او  با قرارادادی سه ساله راهی بایرن مونیخ شد.

پنج  روز قبل فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی در خصوص این انتقال گفته بود: بایرن قرار است سادیو مانه را با قراردادی دائمی از لیورپول به خدمت بگیرد، پیشنهاد نهایی پذیرفته می‌شود. صالح حمیدزیچ، مدیر بایرن در آخرین ساعات در انگلیس حضور داشت تا با لیورپول بر سر قرارداد مانه به توافق کامل برسد. در حال حاضر توافق کامل بر روی شرایط شخصی با قراردادی سه ساله وجود دارد  

مانه بعد از انتقالش به بایرن مونیخ اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بالاخره با بایرن در مونیخ هستم. صحبت‌های زیادی انجام دادیم و از همان ابتدا احساس علاقه‌ی شدیدی از سوی این باشگاه بزرگ کردم. بنابراین از همان اول شکی نداشتم: زمان درستی برای این چالش بود.

وی افزود: می‌خواهم دستاوردهای زیادی با این باشگاه به‌دست آورم. در طول دوران حضورم در سالزبورگ بازی‌های زیادی از بایرن را دنبال می‌کردم، خیلی این باشگاه را دوست دارم!

سادیو مانه

 

انتهای پیام/
بایرن مونیخ لیورپول سادیو مانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر