کد خبر: 1245796 A

هفته دهم مرحله گروهی و مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی از 20 تا 26 تیرماه به میزبانی یزد برگزار خواهد شد تا تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها مشخص شوند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» از روز دوشنبه 20 تیرماه در شهر یزد آغاز خواهد شد.

هفته دهم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی با هشت دیدار در مدت سه روز (20 تا 22 تیر) پیگیری خواهد شد و هشت تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.

در پایان هفته نهم لیگ برتر ساحلی (هشتم خرداد)، شش تیم شهداب یزد، هورسان رامسر، موج سواران ساحل نوشهر، پیکان بندر دیر، سنگ آهن بافق و بسآمد گستر تهران صعودشان به مرحله نهایی این رقابت‌ها قطعی شد و سه تیم فولاد هرمزگان، فولاد جوان هرمزگان و ایران جوان نیز در هفته دهم و پایانی مرحله مقدماتی برای دو سهمیه دیگر مرحله نهایی تلاش خواهند کرد.

بر اساس اعلام کمیته ساحلی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی لیگ برتر نیز روزهای 24 تا 26 تیرماه در یزد پیگیری خواهد شد که حریفان تیم‌های اول تا چهارم جدول بر اساس قرعه‌کشی از بین تیم‌های پنجم تا هشتم مشخص می‌شوند.

در مرحله یک چهارنهایی لیگ برتر ساحلی (24 تیر) تیم‌ها در دو مسابقه به مصاف یکدیگر می‌روند و در صورت تساوی، گلدن ست تعیین کننده برنده نهایی این مرحله خواهد بود، اما مراحل نیمه‌نهایی و نهایی لیگ برتر ساحلی (25 و 26 تیر) به صورت تک مسابقه برگزار می‌شود.

 

** جدول کامل لیگ برتر ساحلی در آغاز هفته دهم مرحله مقدماتی بدین شرح است:

1- شهداب یزد 14 برد و 29 امتیاز

2- هورسان رامسر 14 برد و 29 امتیاز

3- موج سواران ساحلی نوشهر 10 برد و 24 امتیاز

4- پیکان بندر دیر 9 برد و 23 امتیاز

5- سنگ آهن بافق هفت برد و 21 امتیاز

6- بسآمد گستر تهران پنج برد و 19 امتیاز

7- فولاد هرمزگان دو برد و 17 امتیاز

8- فولاد جوان هرمزگان دو برد و 17 امتیاز

9- ایران جوان یک برد و 15 امتیاز

 

** برنامه کامل هفته دهم و پایانی مرحله مقدماتی نیز بدین قرار است:

دوشنبه 20 تیر

موج سواران ساحل نوشهر – ایران جوان / بازی اول ساعت 18 و مسابقه دوم ساعت 20:15

بسآمد گستر تهران – فولاد جوان هرمزگان / بازی اول ساعت 18:45 و مسابقه دوم ساعت 21

سنگ آهن بافق – پیکان بندر دیر/ بازی اول ساعت 19:30 و مسابقه دوم 21:45

 

سه‌شنبه 21 تیر

فولاد جوان هرمزگان – فولاد هرمزگان / بازی اول ساعت 18 و مسابقه دوم ساعت 20:15

سنگ آهن بافق – هورسان رامسر / بازی اول ساعت 18:45 و مسابقه دوم ساعت 21

موج سواران ساحل نوشهر – شهداب یزد / بازی اول ساعت 19:30 و مسابقه دوم ساعت 21:45

 

چهارشنبه 22 تیر

بسآمد گستر تهران – پیکان بندر دیر / بازی اول ساعت 18 و مسابقه دوم ساعت 19:30

فولاد جوان هرمزگان – ایران جوان / بازی اول ساعت 18:45 و مسابقه دوم ساعت 20:15

 

انتهای پیام/
لیگ برتر والیبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر