کد خبر: 1244589 A

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه دوره ناظران داورى فوتسال بانوان گفت: با اجرای یک مدل دقیق و جامع برای موفقیت وتوسعه فوتسال در بخش بانوان گام بر می داریم.

به گزارش ایلنا، حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال در بخشى از مراسم افتتاحیه دوره ناظران داورى فوتسال بانوان گفت: امیدوارم این دوره، شروع کننده مسیر جدیدى برای فوتسال بانوان باشد و با الگو برداری و ایجاد یک مدل دقیق و جامع بتوانیم بستر رشد و توسعه داوری و نظارت داوری را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: از تلاش هاى همکاران خوبم در کمیته داوران همچنین حمایت هاى ریاست محترم فدراسیون قدردانى مى کند. بحثی که در تمام دنیا در بخش آموزش و نظارت وجود دارد یکنواختی و ایجاد یک روند درست است که بتوان اطلاعات به روز و دقیق را در اختیار علاقمندان و ناظران قرار داد تا به هدفمان برسیم. هدف ما ایجاد مدلى دقیق و یکپارچه است تا بتوانیم با اصول و دقیق تر از گذشته گام برداریم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: از شما می خواهم بهترین بهره را از این دوره ببرید و با انتشار و انتقال دانش خود به دیگر ناظران، زمینه ساز توسعه و موفقیت در بخش نظارت داوری فوتسال باشید.

انتهای پیام/
فدراسیون فوتبال حسن کامرانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر