کد خبر: 1244427 A

رضاوند درباره تمایلش برای بازگشت به استقلال عنوان کرد: اولویتم بازی در استقلال است.

آرش رضاوند در گفتگو با ایلنا، در خصوص آخرین وضعیتش برای فصل بیست و دوم لیگ برتر، اظهار داشت:  در نیم فصل لیگ بیست و یکم به صورت قرضی راهی فولاد شدم.  در حال حاضر تحت قرارداد باشگاه استقلال هستم و این باشگاه باید درباره آینده‌ام تصمیم بگیرد. فکر می‌کنم ابتدا باید وضعیت سرمربی استقلال مشخص شود.

وی درباره تمایلش برای بازگشت به استقلال عنوان کرد: اولویتم بازی در استقلال است.  اگر شرایط مهیا باشد، دوست دارم بمانم. حالا باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

بازیکن تیم فوتبال استقلال با ارزیابی عملکردش در فولاد خوزستان گفت: بازی در فولاد با اتفاقات خوبی  برایم همراه بود و  همکاری با  جواد نکونام فوق‌العاده بود. امیدوارم در آینده هم شاهد اتفاقات خوبی برای هر دو طرف باشیم.

 رضاوند پیرامون عملکرد خوبی در فولاد پشت سرگذاشت، خاطر نشان کرد: شرایط فولاد به گونه ای بود که در پست خودم بازی می کردم و در واقع فشاری روی من نبود. همین باعث شد که عملکرد خوبی داشته باشم

 هافبک استقلال در خصوص قهرمانی استقلال در لیگ برتر اذعان داشت: بالاخره بعد از سال های استقلال توانست عنوان قهرمانی را کسب کند که جا دارد به هواداران تیم تبریک بگویم.

وی درباره جدایی مجیدی از استقلال گفت: فکر نمی کردم که مجیدی از استقلال جدا شود و انگار به یکباره این اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/
استقلال آرش رضاوند فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر