کد خبر: 1244203 A

گری نویل ادعا کرد که خروج پل پوگبا از منچستریونایتد "طعم بدی در دهان باقی می گذارد" در حالی که این هافبک از یک مهمانی پر زرق و برق برای جشن راه اندازی مستند خود لذت می برد.

به گزارش ایلنا، هافبک فرانسوی 29 ساله با قراردادی 89 میلیون پوندی در سال 2016 از یوونتوس دوباره به شیاطین سرخ ملحق شد اما در طول 6 سال حضور خود نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت، بدرخشد.

پوگبا در تابستان امسال پس از پایان قراردادش از باشگاه جدا می شود و انتظار می رود با قراردادی چهار ساله به بانوی پیر بازگردد.

گری نویل اکنون ادعا کرده که خاطرات شش سال گذشته پوگبا "طعم بدی در دهان" به جا گذاشته است. نویل در گفتگو با TikTok اعتراف کرد: "برای اینکه با شما صادق باشم، از نظرات پوگبا ناراحت نیستم. من فکر می کنم زمانی که یک بازیکن باشگاهی را ترک می کند، می تواند هر چه می خواهد بگوید. خوب، مشکلی نیست. اما من فکر نمی کنم که او در شش سال گذشته عملکرد خوبی داشته است. فکر نمی‌کنم باشگاه با او عملکرد خوبی داشته باشد یا با او رفتار خوبی داشته باشد. این شراکتی بوده است که، انصافاً، از هر دو طرف شکست خورده است، بنابراین این چیزی است که شما باید در مورد آن بگویید."

نویل ادامه داد: "وقتی بازیکنی بعد از شش سال با پولی که خرج شده و خیلی کم بازگشته است، برنده نیست. بازیکن ناراضی می رود و باشگاه نیز از این موضوع ناراضی است. این مزه بدی در دهان باقی می‌گذارد، زیرا این دومین بار است که این اتفاق می‌افتد. برای او بهترین‌ها را در آینده در یوونتوس آرزو می کنم."

انتهای پیام/
لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد یوونتوس پل پوگبا گری نویل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر