کد خبر: 1243628 A

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم مدیرکل جدید ورزش اصفهان موفق باشد و همه باید دست به دست هم دهیم تا ورزش استان اصفهان مانند گذشته بدرخشد؛ همه خاطرات خوبی از اصفهان داریم.

به گزارش ایلنا، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اظهار داشت: میز خدمت از روز گذشته با حضور محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برپا شده است.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان در ارزیابی‌هایی که انجام شده بین وزارتخانه‌هایی است که در دقت و سرعت عمل و کیفیت خدمات زبان‌زد است که به واسطه روحیه ورزشی همکاران است؛ در سفرهای استانی رده خوبی در بین دستگاه‌ها داریم.

سجادی تصریح کرد: فرصت خوبی ایجاد شد که به همکاران خسته نباشید بگویم، جواد محمدی کار خود را شروع کرده، امیدوارم موفق باشد و همه باید دست به دست هم دهیم تا ورزش استان اصفهان مانند گذشته بدرخشد؛ همه خاطرات خوبی از اصفهان داریم و در دوران ورزشی این‌جا زیاد دویده‌ام.

وزیر ورزش و جوانان همچنین عنوان کرد: تیم‌های صنعتی خوبی در اصفهان داریم، تقریبا حرفه‌ای‌ترین باشگاه‌های کشور را در اصفهان داریم، باید قدر این باشگاه‌ها را دانست و از آن‌ها حمایت کرد؛ اصفهان پتانسیل حضور مؤثر‌تر بخش خصوصی در ورزش را دارد و به کمک ورزش دولتی بیاید، امیدواریم نقاط قوت و افتخارات کسب شده ادامه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های مهمی داریم که باید پروژه‌های نیمه‌تمام کامل شود و به سرانه ورزشی استان افزود شود، سرانه ورزشی اصفهان 46 سانتی‌متر مربع است در حالی که متوسط سرانه ورزشی کشور 75 سانتی‌متر مربع است، 10 درصد سرپوشیده و مابقی روباز است.

سجادی ابراز امیدواری کرد: اصفهان پتانسیل داشتن سرانه ورزشی بیشتری دارد، باید پروژه‌های نیمه‌تمام به اتمام برسد البته از اماکن موجود به بهترین شکل باید استفاده شود؛ فضای حاشیه زاینده‌رود و سایر اماکن برای ورزش همگانی استفاده شود، باید سعی شود میزبانی‌ها بیشتر شود و چند میزبانی بین‌المللی برای اصفهان پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/
حمید سجادی وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر