کد خبر: 1238524 A

مدافع تیم ملی در مورد شرایط خودش و این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید حسینی، مدافع تیم ملی پیش از شروع تمرین امروز در مورد مشکلات و عدم برگزاری بازی تدارکاتی اظهار داشت: مشکلات همیشه بوده و الان هم هست، امیدوارم بتوانیم بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشیم و بتوانیم با آمادگی خوبی به جام جهانی برویم. بلاخره ما بازیکن هستیم و تمرکزمان باید روی تمرین و تلاش باشد و امیدوارم کسانی که باعث برقراری ارتباط و تدارک دیدارهای دوستانه هستند وظایفشان را انجام دهند و دیدارهای خوبی داشته باشیم.

وی در مورد شرایط خودش گفت: شرایط من هم خوب است. امسال اکثر دیدارها را حضور داشتم در ترکیب تیمم و فکر می‌کنم آمادگی خوبی دارم. در این چند ماه باقی مانده به جام جهانی بازیکنان باید با تمرکز بالا و قدرت در تمرینات و اردوها حاضر شوند تا امیدوار باشیم نتایج خوبی کسب کنیم.

حسینی در مورد عدم حضور خلیل زاده و کنعانی زادگان در اردو که مدافعان فیکس تیم ملی در دیدارهای اخیر بودند و رقابتش با آنها برای رسیدن به ترکیب اصلی گفت: من همیشه سرباز تیم ملی هستم و می‌آیم و تلاشم را می‌کنم و هرگار سرمربی تیم ملی صلاح بداند در ترکیب بازی خواهم کرد.

وی در مورد اینکه از بین سه تیم پلی آف کدام رقیب برای ایران مناسب تر است هم توضیح داد: فرقی ندارد ولز، اوکراین یا اسکاتلند باشد و ما باید آمادگی خوبی داشته باشیم برای صعود

 

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال سید مجید حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر