کد خبر: 1234246 A

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: فکر کنم فیلم عملیات غیرممکن 7 به پایان رسید. ما باید به دنبال اتفاقات غیرممکن هشت باشیم.

داود سیدعباسی در گفتگو با ایلنا، در خصوص عملکرد تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، اظهار داشت: در یان بازی برخلاف بازی‌های گذشته عملکرد خوبی نداشتیم و نتیجه لازم را هم کسب نکردیم.شاید این اشکال بر من وارد باشد که حین بازی نتوانستیم شرایط را تغییر بدهیم. اما توجه داشته باشید 6 یا 7 بازیکن تیم ما در 17 مسابقه 90 دقیقه‌ای در زمین حاضر شدند. بازیکنان تاثیرگذاری که به هر حال روند بازیها به آنها فشار وارد می کند. 

وی افزود: تمام تلاش ما در روزهای اخیر این بوده که تیم باخت سپاهان را فرمواش کند و اصطلاحاً سرپا شود. ما تیم سختکوشی هستیم و با تمام مشکلاتی که بر همه عیان بوده، امتیازات خوبی تا اینجای کار کسب کردیم. فقط ای کاش نتایج کمی بیشتر به دلخواه ما پیش میرفت. از نظر عملکردی از بازیکنانم راضی هستم، اما شاید از نظر امتیازی نتوانستیم آنطور که شاید پیش برویم.

سرمربی تیم شهرخودرو با اشاره تقابل تیمش با پرسپولیس گفت: این تیم 5 دوره قهرمان لیگ برتر بوده و امسال هم نایب قهرمان لیگ برتر شده است. نمی دانم چرا عده ای می گویند این تیم نتیجه نگرفته است. البته شاید به خاطر تاریخ این باشگاه است که هواداران همواره توقع قهرمانی د و از بازیهای سخت انتظار بهترین نتیجه دارند.

سیدعباسی در پاسخ به این سوال که مقابل پرسپولیس یوسف بهزادی یا میلاد فراهانی به میدان خواهد رفت، تصریح کرد: نه تنها درباره گلرها، درباره همه بازیکنانم به یک چشم نگاه می کنم. هر دوی آنها زحمت زیادی می کشند. در این بازی باید نظر آقای طباطبایی مربی گلرها را هم بپرسم. نباید فراموش کنیم که بابک سلامت دروازه سوم ما ه آینده درخشانی دارد. در این بازی امکان دارد در هر نقطه ترکیب سوپرایز داشته باشیم. برای این منظور باید تا شروع مسابقه صبر کنید.

وی درباره اینکه آیا تیمش توان شکست پرسپولیس دارد، تصریح کرد: فکر کنم فیلم عملیات غیرممکن 7 به پایان رسید. ما باید به دنبال اتفاقات غیرممکن هشت باشیم. شاید از روز اولی که همکاری را شروع کردیم کمتر کسی فکر می کرد اینقدر امتیاز جمع کنیم و همه فکر می کردند ما خیلی سقوط ما قطعی می شود. این نتایج در کنار همه اتفاقات ریز و درشتی است که بر خلاف میل ما رخ داد و اشتباهات سهوی که به ضرر ما بود. شاید در امتیاز گیری خوب نبودیم اما در عملکرد بد نبودیم. در این مسابقه برای کسب بهترین نتیجه ممکن به زمین می‌رویم و نگاهمان فقط به نتایج خودمان است.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس سیدعباسی شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر