کد خبر: 1229902 A

با اعلام فدراسیون فوتبال کانادا:

فدراسیون فوتبال کانادا از لغو دیدار دوستانه با ایران خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران محیای سفر به کانادا و برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور در مسیر آماده سازی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌شد و صبح امروز فهرست نفرات دعوت شده به این اردو از سوی اسکوچیچ اعلام شد، قرار نیست این دیدار برگزار شود. 

توئیتر رسمی فدراسیون فوتبال کانادا لحظاتی قبل از لغو بازی تدارکاتی تیم ملی این کشور با ایران که قرار بود ۱۶ خرداد در ونکوور برگزار شود خبر داد.

این در شرایطی است که کانادایی ها پس از از لغو این مسابقه تاکنون نامه رسمی به فدراسیون فوتبال و ارائه توضیحات ارسال نکرده اند.

IMG_20220526_185558_042

این بازی قرار بود روز ۱۵ خردادماه در ونکوور به میزبانی کانادایی‌ها برگزار شود. سفری طولانی برای ایران با پروسه سخت تهیه ویزا که البته باتوجه به هم‌گروهی ایران با آمریکا، فدراسیون سختی‌های آن را به جان خریده بود اما امروز رسما فدراسیون فوتبال کانادا از لغو این بازی خبر داد.

جالب اینکه پس از اعلام بازی دوستانه در کمتر از 24 ساعت بیش از پنجاه هزار بلیت این بازی به فروش رسیده بود، اما این بازی که پیش از شروع حواشی زیادی را در پی داشت لغو شد و پیج رسمی فوتبال کانادا اعلام کرده جزئیات تکمیلی به خریداران بلیت این بازی ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/
تیم ملی ایران تیم ملی کانادا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر