کد خبر: 1226657 A

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در یک بازی دیدنی مقابل منچسترسیتی به برتری رسید و راهی فینال شد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید به مصاف منچسترسیتی رفت و به برتری 3 بر یک رسید تا با مجموع 6 بر  به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد و حریف کلوپ و لیورپول شود.

در این مسابقه رئال مادرید در دقایق ابتدایی نیمه اول و نیمه دوم خیلی خوب بازی را آغاز کرد ولی وینیسیوس و بنزما موقعیت های رئال را از دست دادند. 

در اواسط نیمه دوم، منچسترسیتی در دقیقه 73 با گل دیدنی ریاض محرز به گل رسید تا در یک قدمی صعود قرار گیرد.

در حالی که همه تصور کردند که منچسترسیتی مثل سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد رسید ولی جادوی برنابئو دامن گواردیولا را هم گرفت تا تعویض طلایی آنچلوتی در 2 دقیقه ، بازگشتی تماشایی برای کهکشانی ها رقم زند.

رودریگو در دقیقه 90 و 91 برای رئال گلزنی کرد تا بازی به وقت های اضافی کشیده شود.

در وقت های اضافی ، کریم بنزما باز هم گلزنی کرد و از روی نقطه پنالتی توانست در دقیقه 95 گل سوم رئال را به ثمر رساند.

رئال مادرید که در دورهای قبلی لیگ قهرمانان اروپا موفق شده بود، پاری سن ژرمن و چلسی را برنابئو شکست دهد، این بار نیز در یک بازگشتی باشکوه مقابل گواردیولا به برتری رسید تا دوباره راهی فینال شود.

رئال باید در فینال با لیورپول در پارک دو پرنس دیدار کند. این 2 تیم در سال 2018 نیز به مصاف هم رفتند که رئال در آن بازی که صلاح با خطای راموس مصدوم شده بود، در شب اشتباهات وحشتناک کاریوس و گل دیدنی بیل به برتری 3 بر یک رسید و سیزدهمین قهرمانی خود را بدست آورد.

گواردیولا که در این  سال ها تمام توان خود را گذاشت تا فاتح اروپا شود، باز هم ناکام ماند تا شکستی دیگر در کارنامه پپ ثبت شود.

این تیم شانس دارد در رقابتی نزدیک با لیورپول قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد تا یک جام در این فصل بدست آورد.

انتهای پیام/
رئال مادرید منچسترسیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر