کد خبر: 1214657 A

تارتار: هواداران ذوب آهن فردا ما را تنها نگذارند/ دربی اصفهان از دربی تهران جذاب‌تر است

سرمربی ذوب آهن در مورد تقابل حساس با سپاهان در هفته پنجم صحبت کرد.

تارتار: هواداران ذوب آهن فردا ما را تنها نگذارند/ دربی اصفهان از دربی تهران جذاب‌تر است

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان خصوص تقابل این تیم اظهار داشت: قبل از اینکه راجع به بازی بخواهم صحبت کنم درخواستی از هوادارانمان دارم و آن این است که فردا ما را تنها نگذارند، دربی حساسی داریم و احتیاج مبرم به سه امتیاز این دیدار داریم و دوست داریم ورزشگاه طوری باشد که ما میزبان باشیم و رنگ سبز بیشتر از زرد باشد.

وی ادامه داد: این بازی هم مانند بازی‌های دیگر سخت و جذاب است، دربی شهر اصفهان همیشه جذابیت‌های خاص را داشته و از دربی‌های تهران قشنگ‌تر است زیرا تیم‌ها برای بردن تلاش می‌کنند اما در تهران اولویت این است که بازنده نباشیم؛ یک تیم برای قهرمانی و یک تیم برای جایگاه مناسب بسته شده است و هیچ استرسی وجود ندارد، تیم‌ها برای بردن تلاش می‌کنند و امیدوارم برنده بازی ما باشیم.

تارتار خطرنشان کرد: مصدومیت بازیکنان ما در این هفته‌ها ما را اذیت می‌کند، باقرپسند را از دست دادیم، آرمان اکوان و مسعود ابراهیم‌زاده را نخواهیم داشت، کیفیت بد زمین انزلی سبب مصدومیت بازیکن ما شد؛ سایر بازیکنان در شرایط خوبی هستند و انگیزه بالایی برای بازی فردا دارند و آماده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد تساوی در همه دیدار‌ها گفت: 4 مساوی داریم که در 2 بازی می‌توانستیم برنده باشیم، در تبریز در دقیقه 97 گل مساوری را خوردیم، تیم منسجمی هستیم و به راحتی نمی‌بازیم و سال قبل در 4 هفته ابتدایی 2 باخت داشتیم، نباختن برای تیمی که می‌خواهد آینده خوبی داشته باشد، مهم است.

وی در مورد احسون عنوان کرد: این بازیکن دیرتر به ما اضافه شد اما بازیکن باکیفیتی است، بازی‌های سنگینی داشتیم و استراتژی دفاع و جنگیدن داشتیم، احسون از نظر تهاجمی خوب است و در آینده به ما کمک خواهد کرد؛ در هفته گذشته شرایط زمین طوری بود که نمی‌توانستیم بازی فانتزی کنیم اما می‌توانستیم برنده هم باشیم.

تارتار در مورد جذب بیدوف گفت: دارکو بیدوف با ما قرارداد نداشت و بازیکن آزاد بود، با توجه به این‌که بازیکنان دیگری مدنظر داشتیم، سراغش نرفتیم، باقرپسند آسیب دید و نیاز به مهاجم داشتیم و با همکاران صحبت کردیم و بیدوف را جذب کردیم.

مهدی رمضانی، مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن در پایان نشست در مورد بلیط 150 هزار تومان بازی فردا گفت: تعیین قیمت بلیط در جلسه‌ای با حضور نمایندگان 2 باشگاه و مسؤلان برگزاری مسابقه بوده است، بحت عدم حضور هواداران سپاهان نبوده و بحث درآمدزایی بوده است، قیمت بلیط‌ها تغییر کرد و در مورد این‌که تصمیم جدیدی گرفته شود، نمی‌دانیم، این تصمیم در مورد مسائل اقتصادی بوده است.

انتهای پیام/
مهدی تارتار ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر