کد خبر: 1183114 A

عزت اللهی: خدا را شکر پیش مردم روسیاه نشدیم

هافبک تیم ملی ایران در خصوص برتری مقابل ولز صحبت کرد.

عزت اللهی: خدا را شکر پیش مردم روسیاه نشدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سعید عزت‌اللهی پس از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل ولز اظهار داشت: اول از همه جا دارد از همه مردم تشکر کنم که کنار تیم ملی بودند. دست تک‌تک‌تان را می‌‌بوسم. خدا را شکر پیش شما روسیاه نشدیم. این برد را اول از همه به مردمی که در استادیوم بودند تقدیم می‌کنم چه عزیزان اصحاب رسانه که در این گرما زحمت می‌کشند. امیدوارم باعث سربلندی شویم. 

وی در مورد فضای همدلی که به موفقیت تیم ملی کمک کرد، گفت: قطعاً همین است. هر موقع همه مردم کنار هم بودیم به همه دنیا نشان دادیم که قدرت تیم ملی ایران چقدر است. بازی قبلی یک اتفاق بود. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم این حس غرور را به همه ایرانی‌ها بدهیم که فکر می‌کنم در جای جای دنیا احساس غرور می‌کنند. ما اینجا هستیم تا همانطور که مردم برای‌مان سنگ تمام گذاشتند، با تمام وجودمان بازی کنیم. 

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص مصدومیتش گفت: مصدومیت خاصی ندارم. 

وی در مورد اینکه پس از شکست مقابل انگلیس کی‌روش تیم ملی را جمع کرد و حلقه اتحاد زدند و چقدر روی پیروزی امروز تأثیرگذار بود، عنوان کرد: خیلی مهم بود. در تایم خیلی کمی که داشتیم باید اول از همه از لحاظ ذهنی ریکاوری می‌کردیم. خدا را شکر می‌کنم. همه بچه‌ها هم قسم شدیم. امروز تیم اصلی ایران را نشان دادیم و بچه‌ها فعل خواستن را صرف کردند. 

انتهای پیام/
تیم ملی ایران عزت اللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر