کد خبر: 1163952 A

مربی پرسپولیس در مورد شکست مقابل سپاهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مطهری بعد از شکست برابر سپاهان و از دست رفتن قهرمانی این فصل گفت: اول به تیم خوب سپاهان تبریک می گویم. تیم آنها حتی شایسته قهرمانی این فصل بودند. باشگاهی با ساختار مناسب هستند و به کادرفنی آنها تبریک می گویم. روی دو ضربه ساده دو گل دریافت کردیم. در جلسات آنالیز داشتیم که سپاهان در ضربات ایستگاهی چه برنامه ای دارد. گل دوم روح تیم ما را آزار داد. در مجموع در نیمه اول سپاهان فوتبال خوبی ارائه داده و در نیمه دوم بازی در اختیار ما بود. سپاهان دفاع فشرده می کرد و دنبال ضدحملات بود. کاملا طبیعی بود که حریف بعد از پیش افتادن این سبک بازی را انتخاب کند. 

وی ادامه داد: نیمه دوم مالکیت ما برابر تیم حریف فوق العاده بود. خیلی خوب از کانال های کناری استفاده کردیم و ارسال های خوبی هم داشتیم که استفاده نکردیم. به بچه های خودمان خسته نباشید می گویم. 

مربی پرسپولیس در ادامه گفت: چیزی که می خواهم الان بگویم شاید خیلی ها به آن بهانه بگویند. من خودم بارها گفتم که باید قوی تر از بهانه ها باشیم. مسوولیت این شکست هم با ما و کادرفنی است اما تیمی که پنج دوره قهرمان لیگ شده واقعاً به طور شایسته از آن تقدیر نشده. به آن فکر نمی کردند و این روزها را پیش بینی می کردیم. آنطور که باید به این تیم رسیدگی نشد و به هر حال این اتفاق افتاده. حالا بعدها به صورت خیلی جزیی تر درباره آن صحبت می کنم اما به طور کلی تیم ما شایسته رسیدگی بیشتری بود.

انتهای پیام/
پرسپولیس لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر