کد خبر: 1152862 A

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان توضیحاتی را در مورد درخواست باشگاه استقلال برای در اختیار گرفتن تبلیغات محطیلی و شایعه مدیرعاملی اش در پرسپولیس ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا گرشاسبی درباره شرایط تیم فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر و تقویت این تیم اظهار داشت: همانگونه که هواداران عزیز فولاد خوزستان هم می دانند ما در شرایطی آمدیم که پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود و تعدادی بازیکن از تیم جدا شده بودند. خدای نکرده دنبال بهانه نیستیم و این موضوعی است که همه می دانند. با این حال از زمانی که آمدیم سعی کردیم بازیکنی جدا نشود و موفق شدیم بازیکنانی که قرارداد نداشتند را تمدید کنیم.

وی افزود: در بحث تقویت تیم اما پنجره بسته بود و اینکه می گویند مثلا فلان باشگاه بازیکن گرفته، تکلیف آنها مشخص بود و بدون هیچ محدودیتی با بازیکنان مد نظرشان مذاکره کرده اند و قرارداد بستند. ما آبروی خودمان هم در میان است و اینگونه نیست که نشسته باشیم و کاری نکنیم. هواداران عزیز قطعا می دانند اما هستند عده ای که تعداد آنها به انگشتان یک دست هم نمی رسد و دنبال بر هم زدن آرامش تیم هستند و می گویند چطور استقلال و بقیه تیم ها خارجی می گیرند. اینجا باید بگویم که ما سهمیه خارجی غیر آسیایی را گرفتیم و این سهمیه پر است. بازیکنانی که بودند را تمدید کردیم. در بحث تقویت تیم در دو پست مهاجم و دروازه بان گزینه هایی داشتیم و با آنها صحبت کردیم و توافقات انجام شد و حتی این توافقات داخلی هم موجود هست اما قرار بر این شد که این گزینه ها با باشگاه هایشان توافق کنند و خودشان رضایت نامه بگیرند.

گرشاسبی ادامه داد: به هر حال هنوز فرصت هست و ما هم بیکار ننشسته ایم چرا که باز هم می گویم آبروی خودمان وسط است و تا دقیقه 90 تلاش می کنیم که تیم را تقویت کنیم. تیم ها به راحتی بازیکنان شاخص خود را از دست نمی دهند و ما هم نمی خواهیم بازیکنی بگیریم که به کار فولاد نیاید.

گرشاسبی درباره شایعه بازگشتش به مدیریت پرسپولیس عنوان کرد: همانگونه که میگوئید شایعات و حرف و حدیث در این مورد هست و از آنجایی که هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند و دارند نمی خواهم صحبتی انجام دهم که با احساسات آنها بازی شود. ما در خدمت باشگاه فولاد خوزستان و هواداران عزیز فولاد هستیم و اگر قرار باشد جابجایی انجام شود از جای دیگر تصمیم می گیرند و زمانی که جابجایی صورت بگیرد می شود درباره آن صحبت کرد و چنین اتفاقی نیفتاده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که با سایت این باشگاه صحبت می کرد درباره بحث تبلیغات محیطی بازی های لیگ برتر و واگذاری آن به یک باشگاه تصریح کرد: جلساتی صورت گرفت و مطالبی بیان شد اما در کل ما یا سازمان لیگ را به عنوان مجری تبلیغات محیطی و متولی برگزاری بازی ها قبول داریم یا نداریم و از این دو حالت خارج نیست.

وی افزود: قبلا و در زمان آقای بهاروند قراردادی به ارزش 100 میلیارد تومان برای تبلیغات محیطی بسته شد اما بعد معلوم نشد که چه اتفاقاتی افتاد که نصف آن پرداخت نشد. کارگزار ابتدا با خنده و روی خوش می آید و تبلیغات محیطی را در اختیار می گیرد اما موقع پرداخت که می شود کار به شکایت و شکایت کشی می رسد و نهایتاً باشگاه ها آسیب می بینند. بنابراین باید یک کارگروهی وارد شود و تضامین محکمی گرفته شود که کارگزاری که با او قرارداد منعقد می شود، قرارداد مربوطه را اجرایی کند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان راجع به این موضوع که باشگاه استقلال و کارگزار این باشگاه دنبال گرفتن تبلیغات محیطی است، گفت: برگزاری بازی ها، اعزام تیم ها، میزبانی ها، توپ های مسابقات، شرکت در رقابت های آسیایی و... هزینه های زیادی دارد. ابتدای مسابقات 5 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی به سازمان لیگ می رسد اما دیگر متولی برگزاری مسابقات سازمان لیگ است و میدانیم که بازی ها برگزار می شود. اگر تبلیغات محیطی به این شکل واگذار شود باشگاه هایی که هوادار ندارند یا کم دارند به مشکل می خورند و منحل می شوند. جلسه ای برگزار شد و موضوعی که ما روی آن تاکید داشتیم این است که اگر یک باشگاه متولی این امر باشد و حساب آن باشگاه به هر دلیلی مسدود شود تکلیف بقیه چه خواهد شد؟ نهایتا قرار شد کارگروهی تشکیل شود و مدیرعامل یکی از باشگاه ها به عنوان نماینده در این کارگروه حضور داشته باشد تا بحث تبلیغات محیطی به نتیجه برسد و مشخص شود.

گرشاسبی در پاسخ به اینکه مدیرعامل کدام باشگاه به عنوان نماینده باشگاه ها حضور خواهد داشت، گفت: با نظر دوستان قرار شد بنده به عنوان نماینده باشگاه ها در این موضوع حضور داشته باشم. 

انتهای پیام/
فولاد خوزستان حمیدرضا گرشاسبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر