کد خبر: 1130023 A

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام مدوید- بلاروس

مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید عصر امروز (یکشنبه) در شهر مینسک بلاروس برگزار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، در مسابقات پنج وزن دوم، 2 کشتی گیر از کشورمان حضور دارند که عباس فروتن در وزن 125 کیلوگرم برای کسب مدال طلا به میدان می رود و امیرحسین فیروزپور در وزن 92 کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز مقابل حریف خود قرار می گیرد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 92 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور اول آرکادزی پاهاسین از بلاروس را با نتیجه  8 بر 2 از پیش رو برداشت وی در دور دوم مقابل عمرحاجی محمداف از بلاروس با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، فیروز پور به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه  12 بر 2 مقابل ادلان تاسویف از بلاروس به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف سعید احمداف از روسیه می رود.

در وزن 125 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر الکسی ژورژولیانی از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 مقابل سولومون ماناشویلی از گرجستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروتن عصر امرزو در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر ویتالی پلاسنیاک از بلاروس را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل دیانیس خرامیانکوف از بلاروس قرار می گیرد.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق تا ساعتی دیگر برگزار می شود.

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر