کد خبر: 1129561 A

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان آخرین شرایط تیم را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، محمد ناظم الشریعه در ابتدا گفت: دو جلسه تمرینی بسیار خوب را روز گذشته برگزار کردیم و امروز هم از صبح درگیر کارهای مربوط به فیفا بودیم که باید انجام می دادیم. اولین کار تست PCR بود و پس از آن باید به هتل مقر فیفا می‌رفتیم تا کارهای مربوط به گرفتن عکس‌های پرتره انجام شود.

وی ادامه داد: به نظرم روز به روز بیشتر به شرایط عادت می کنیم و بسیار مهم است که بازیکنان از نظر جغرافیایی و آب و هوایی به شرایط اینجا نزدیک شوند.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: امکانات بسیار خوبی در اختیار داریم که سال های سال دنبال آن بودیم. امکاناتی که ورزش حرفه‌ای به آن نیاز دارد و برای پیشرفت، رشد و توجه به بازیکنان بسیار مهم است. بازیکنان نگین های انگشتر هستند و باید دائما به آنها برسیم و سعی کنیم در کمترین زمان ممکن بهبودی را برای بازیکنانی که مصدوم می شوند و یا نیاز به ریکاوری دارند فراهم کنیم. با دستگاه هایی که تهیه شده است به نظرم 80 درصد راه را رفتیم و از نظر پزشکی بازیکنان کاملا راضی هستند.

ناظم الشریعه در خصوص شروع مسابقات گفت: بازی اول هر تورنمنت سخت است. اما علاوه بر آن بازی اول برای نحوه صعود به مرحله بعد بسیار مهم است و این چیزی است که ما به بازیکنان در جلسه آنالیز گفتیم. فیلم بازیهای صربستان را آنالیز کردیم و همه چیز را بررسی کردیم و همه تمرکز ما بر روی بازی با صربستان خواهد بود. جام جهانی آوردگاهی است که همه چیز در آن متفاوت است. حتی اتفاقات متفاوتی رخ می دهد مانند حذف برزیل در دور قبل درحالی که همیشه یک پای فینال بود. فوتسال ما به نظرم باید در اندازه نام و مقام و شخصیت و بازیکنانش باشد. یک سری کارهایی شروع شده است و توقع دارم سریعتر پیش برود که عزیزی خادم هم قول داده سریعتر از آن شخصیت فوتسال به جایگاه واقعی آن بازگردد. فوتسال کشورمان در جایگاه خوبی در جهان قرار دارد و مهمتر اینکه مردم فوتسال را دوست دارند.

"تعبیر رییس فدراسیون که می‌گوید فوتسال، برند جهانی فدراسیون فوتبال ایران است کاملا صحیح است" وی ضمن تاکید بر این جمله گفت: بازاریابی فوتسال هم متفاوت است و ما در بالاترین آوردگاه فوتسال جهان هستیم و در کنار صاحب سبک های این رشته حضور داریم و همه در اینجا به ایران نگاه ویژه ای دارند. عزیزی خادم در اولین جلسه‌ای که داشتیم به ما تاکید کرد که فوتسال داستان متفاوتی است که ما می توانیم آن را تعریف کنیم و آن تعریف بر مبنای برند است. من مطمئن هستم که فوتسال ایران می تواند سال های سال علاوه بر آسیا، قهرمان جهان باشد به شرط آن که نگاهی به همان اندازه به آن شود.

وی ادامه داد: انشاله از بعد معنوی، روحی و ذهنی بازیکنان در وضعیت مطلوب قرار بگیرند و بتوانند آنچه در توانشان است را ارائه کنند. همه تمرکز ما به شرایط بازی با صربستان قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/
تیم ملی فوتسال محمد ناظم الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر