کد خبر: 1126774 A

محمدرضا گرایی گفت: به دنبال موفقیت در رقابت های جهانی هستم و تمام تمرکزم بر روی این مسابقات است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا گرایی نماینده وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های جهانی نروژ در گفت و گو با فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: بعد از مسابقات المپیک چند روز استراحت داشتیم و بلافاصله برای اردوی مسابقات جهانی نروژ آماده شدیم. امیدوارم که با توکل بر خدا در این مسابقات نیز بتوانیم عنوان قهرمانی تیمی را کسب کنیم.

وی در مورد شرایط تمریناتش گفت: مرحله اول اردو تمرینات سبک تر بود. اما در مرحله دوم تمرینات سنگین تر و پرفشار تر شده است و با این روند تمرینی به امید خدا با بدن خوبی عازم مسابقات خواهیم شد.

گرایی افزود: من هم بیشتر روی مرور فن تمرکز دارم و چون در کشتی هایم بیشتر از تکنیک استفاده می کنم در تمرینات تیم ملی هم روی این موضوع تمرکز دارم.

دارنده مدال طلای المپیک توکیو در خصوص کادر فنی و مربیان تیم ملی گفت: حضور مربیان سازنده در کنار کادر فنی واقعا تاثیر بسزایی دارد و به دانش خود مربیان هم اضافه می شود و می توانند این دانش را به شاگردان خود در شهرشتان ها انتقال دهند. همه تمریناتی که کادر فنی برای این اردو در نظر گرفته است به بهترین نحو برگزار می شود.

وی در پایان در مورد حضورش در لیگ برتر کشتی که قرار است بلافاصله پس از مسابقات جهانی نروژ در اواخر مهرماه برگزار شود گفت:  فعلا تمام تمرکزم روی مسابقات جهانی است و شرایط صحبت با هیچ تیمی برایم فراهم نبوده است.

انتهای پیام/
کشتی محمدرضا گرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر