کد خبر: 1126462 A

دارنده مدال طلای تیر وکمان بازی های پارالمپیک توکیو در رشته ریکرو گفت: تمام اشک و شادی من به خاطر ایران و عرق ملی است.

به گزارش ایلنا، زهرا نعمتی پس از رسیدن به عنوان چهارمی تیر و کمان بازی های پارالمپیک گفت: تمام تلاشم این بود خود را 2 مداله کنم و غلامرصا رحیمی هم تیمیم را بر سکو ببینم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و من بیش از آنکه برای خودم ناراحت باشم ناراحت رحیمی هستم. او برای رسیدن به سکوی پارالمپیک تلاش زیادی کرد اما قسمتش مدال نشد. وی شایستگی رسیدن به طلای توکیو را داشت. 

دارنده مدال طلا ریکرو انفرادی زنان با اشاره به اشک های خود پس از دیدار رده بندی گفت: تمام اشک و شادی من به خاطر عرق ملی است و من برای برافراشته شدن پرچم کشورم هر تلاشی را انجام می دهم.

نعمتی این را هم یاداور شد: تیر وکمان رشته سخت و نیاز به تمرینات زیادی دارد اینکه بخواهم سه پارالمپیک روی سکو قرار گیرم نیاز به یک تمرینات سخت دارد. فعلا به پارالمپیک پاریس فکر نکردم اما اگر در توانم باشد برای ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. البته باید مادرم نیز اجازه بدهد. 

نعمتی که اکنون پرافتخارترین پارالمپین ایران به شمار می رود در این زمیینه تصریح کرد: برایم باعث افتخار است که در سه پارالمپیک متوالی افتخار آفرینی کردم امیدوارم بتوانم چهارمین را نیز تجربه کنم. البته خانواده برای من زحمات زیادی کشیده و استرس زیادی دارند. برای ادامه کار شرایط خانواده هم برایم مهم است.

دارنده ۲ مدال طلای بازی های پارالمپیک ریو با اشاره به ریسک های خود در مسابقه گفت: همیشه دوست دارم هیجانی تیر بزنم.

انتهای پیام/
پارالمپیک زهرا نعمتی پارالمپیک توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر