کد خبر: 1126356 A

ماجرای کرونای پیمان بابایی و غیبت در تمرینات

مهاجم تراکتور تصویری در صفحه شخصی خود منتشر کرده و مدعی حضور در تمرینات است.

ماجرای کرونای پیمان بابایی و غیبت در تمرینات

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتور چند روز قبل خبر از ابتلای سه بازیکن و یک عضو کادرفنی این تیم به ویروس کرونا خبر و اعلام کرد این نفرات در قرنطینه هستند. پیگیری‌های انجام شده نشان از این داشت که یکی از این نفرات پیمان بابایی است که در دو جلسه اخیر تمرین این تیم در چهار روز اخیر غایب بوده است.

اگرچه مسئولان تراکتور و کادرفنی به شدت اصرار داشتند اسامی این نفرات رسانه‌ای نشود.

با این وجود پیمان بابایی دقایقی قبل تصویری از خودش منتشر کرد و مدعی بود در تمرینات حاضر شده ولی عکاس باشگاه از او تصویری نگرفته است.

IMG-20210904-WA0017

این در حالیست که در تصویر منتشر شده بابایی تنهاست و بازیکنان دیگری کنار او نیستند که به واسطه آنها و تاریخ حضورشان در تمرینات بتوان به این موضوع استناد کرد. 

نکته جالب توجه دیگر این است که دو تمرین اخیر تراکتور با لباس قرمز برگزار شده و بازیکنان از کاور استفاده می‌کردند.

IMG_20210904_141936_977

تصویر مربوط به تمرین روز سه شنبه تراکتور

IMG_20210904_142131_110

تصویر مربوط به تمرین روز جمعه تراکتور

نکته جالب توجه اینجاست که طرح پیراهن های تراکتور که در تمرینات استفاده می‌شود در دور جدید تغییر کرده است و طرح سفید این پیراهن هم در بازی دوستانه مقابل نود ارومیه مورد استفاده قرار گرفت و چند روز قبل در تمرینات تراکتور هم استفاده شد.

IMG_20210904_142442_675

به هر جهت پیمان بابایی در دیدار مقابل النصر عربستان محروم است و تیمش را در اردوی این بازی همراهی نخواهد کرد و این هم می‌تواند توجیهی برای غیبتش در روزهای آتی هم باشد ولی انتشار تصویری مربوط به گذشته که نشان دهد او در تمرینات حاضر شده مشخص نیست به چه علتی صورت گرفته است. 

انتهای پیام/
لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر